ESET Indrustry analyst banner

Галузеві дослідження та визнання експертів

Порівняйте продуктивність ESET на основі досліджень експертів

Gartner logo

ESET вдруге поспіль визнана «Претендентом» у рейтингу «Gartner Magic Quadrant»

ESET вдруге поспіль названа «Претендентом» («Challenger») у рейтингу розробників платформ для захисту робочих станцій «Gartner Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms»*. Оцінювання проводилось на основі аналізу здатності до реалізації та повноти бачення компанії в цілому. На думку спеціалістів ESET, така позиція свідчить про послідовність у забезпеченні максимального рівня захисту корпоративних користувачів.

* Джерело: Gartner, “Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms,” Peter Firstbrook, Dionisio Zumerle, Prateek Bhajanka, Lawrence Pingree, Paul Webber, 20 серпня 2019 р.
GARTNER є зареєстрованою торговою маркою та знаком компанії Gartner, Inc. та/або її філій в США та за кордоном, а також використовується на цьому сайті з її дозволу. Всі права захищені. Gartner не надає підтримки жодному постачальнику, продукту чи послузі, представлених у своїх публікаціях. Дослідження Gartner базується на думках дослідницької організації Gartner і не повинні розглядатися як констатація факту. Компанія Gartner не дає будь-яких гарантій, прямих або непрямих, відносно застосування даного дослідження для досягнення конкретних цілей.

Canalys Cybersecurity Champion 2019 award

ESET отримала статус «Чемпіон» в матриці лідерів Canalys (Cybersecurity Leadership Matrix) у 2019 році

ESET здобула звання «Чемпіон» за результатами дослідження Canalys. Компанія Canalys оцінює діяльність основних вендорів за допомогою матриці лідерів, що показує продуктивність каналів постачальників за останні 12 місяців, а також незалежний аналіз кожного постачальника, враховуючи ефективність стратегії, конкурентоспроможність на ринку, охоплення клієнтів, бізнес-канали та перспективу в майбутньому.


Gartner logo

Компанія ESET визнана «Претендентом» у рейтингу розробників платформ для захисту робочих станцій «Gartner Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms»

За результатами оцінювання Gartner, яке базувалося на здатності до реалізації та повноті бачення компанії, ESET cтала єдиним постачальником у категорії «Претендент» («Challenger»). На думку спеціалістів ESET, відповідна позиція у рейтингу відображає послідовність у покращенні захисту корпоративних користувачів.

*Джерело: Gartner, “Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms,” Ian McShane, Avivah Litan, Eric Ouellet, Prateek Bhajanka, 24 січня 2018 р.
Звертаємо увагу! Gartner не надає підтримки жодному постачальнику, продукту чи послузі, представлених у своїх публікаціях. Дослідження Gartner базується на думках дослідницької організації Gartner і не повинні розглядатися як констатація факту. Компанія Gartner не дає будь-яких гарантій, прямих або непрямих, відносно застосування даного дослідження для досягнення конкретних цілей.

ESET визнана лідером у звіті Forrester Wave™

Компанія ESET визнана лідером відповідно до звіту «The Forrester Wave™: Endpoint Security Suites» за другий квартал 2018 року. Престижний звіт оцінює 15 найбільших постачальників IT-безпеки, зокрема їх здатність запобігати, виявляти та усувати загрози, а ESET, за підсумками аналізу, стала одним із його лідерів.

У звіті в профілі ESET також вказується: «В цілому, ESET найкраще підходить для підприємств, які шукають комплексне рішення, для роботи з яким не потрібно високого рівня компетентності».


IDC logo

Компанія ESET визнана провідним постачальником рішень для захисту робочих станцій у Центральній та Східній Європі (CEE), який володіє найбільш значним сегментом щорічної частки ринку. Відповідно до звіту «IDC Endpoint security software market shares 2017», частка ринку ESET у регіоні CEE становить 37,5%, що значно більше порівняно з усіма конкурентами.


Gartner Peer Insights logo

ESET Endpoint Security отримало бронзову нагороду у рейтингу Gartner Peer Insights Customer Choice Awards 2017 у категорії «Захист робочих станцій»

Рейтинг базується на оцінках корпоративних користувачів, які використовують ліцензійні продукти. Під час виведення підсумкового результату враховувалися як кількість залишених відгуків, так і загальний рейтинг продуктів від користувачів. Понад 115 користувачів надали рішенню ESET Endpoint Security 4,7 з 5 балів за усіма критеріями, відзначивши можливості інтеграції та розгортання продукту, якість роботи служби технічної підтримки, а також своєчасність відповідей постачальника.

* Огляди Gartner Peer Insights створені на основі суб'єктивних думок окремих користувачів та їх власного досвіду та не відображають поглядів Gartner або його філій.
Нагорода «Gartner Peer Insights Customer Choice» надається на основі суб'єктивних думок окремих кінцевих користувачів та їх власного досвіду, кількості опублікованих оглядів на Gartner Peer Insights та загальних рейтингів постачальників на ринку, та жодним чином не має на меті представлення поглядів Gartner або його філій.
Логотип Gartner Peer Insights Customer Choice є торговою маркою та знаком компанії Gartner, Inc. та/або її філій і використовується тут з їх дозволу. Всі права захищені.

ESET названа лідером у останньому звіті «KuppingerCole Leadership Compass»

Компанія ESET потрапила до числа лідерів «KuppingerCole Leadership Compass Enterprise Endpoint Security: Anti-Malware Solutions 2018»

Оцінювалась повнота функцій та якість рішень ESET (лідерство серед продуктів), їх здатність швидко реагувати на загрози та усі вимоги клієнтів (інноваційне лідерство), а також комплекс рішень ESET та географічний розподіл клієнтів (лідерство ринку). Розміщення ESET у верхній частині в кожній з цих трьох категорій підтверджує досвід компанії у наданні клієнтам інноваційних можливостей для захисту від шкідливих програм.

«Враховуючи функціонал для захисту від шкідливих програм та легке управління, а також цілодобову підтримку клієнтів у всьому світі, компанія ESET повинна бути включена до списку RFP-рішень для захисту підприємств від кіберзагроз, — компанія «KuppingerCole Leadership Compass: Anti-Malware Solutions 2018».


Deloitte logo

ESET увійшла у п’ятірку компаній Deloitte 2014 Technology Fast 50 в Центральній Європі (13 разів у цілому)

ESET увійшла в число найбільш швидко зростаючих великих технологічних компаній в Центральноєвропейському регіоні за даними Deloitte. У 2014 році компанія була нагороджена 12-й раз за підсумками щорічного звіту Technology Fast 50 CE компанії Deloitte. Після 274% зростання протягом останніх п'яти років ESET знову увійшла до елітної групи «Велика п’ятірка». До даної групи входять компанії, які послідовно досягли швидких темпів зростання, але занадто великі, щоб конкурувати за перші місця в основному рейтингу. Джерело: Deloitte 2014 Technology Fast 50 Central Europe.