ESET Indrustry analyst banner

Галузеві дослідження та визнання експертів

Порівняйте продуктивність ESET на основі досліджень експертів

IDC logo

ESET посіла п'яте місце відповідно до дослідження IDC долі на ринку виробників антивірусних продуктів для робочих станцій станом на 2015 рік*.

* Джерело: IDC, Worldwide Endpoint Security Market Shares, 2015 рік, Doc #US41867116, листопад 2016 року.


ESET здобула визнання Forrester.

Незалежна організація Forrester обрала та запросила ESET для участі в експертизі антивірусних рішень для робочих станцій «Forrester Wave™» станом на 4 квартал 2016 року.

За підсумками дослідження, ESET був визнаний потужним захистом для робочих станцій від шкідливих програм, який мінімально впливає на роботу системи.
Діяльність компанії ESET історично була спрямована на ринок продуктів для дому, малого та середнього бізнесу, але за останні кілька років компанія представила нові функції, які забезпечують робочі станції гнучкими антивірусними рішенням, пристосованими до потреб корпоративних користувачів. Зокрема продукти запобігають проникненню загроз на робочі станції, а також надають функції автоматизованого виправлення за допомогою допоміжних технологій безпеки для робочих станцій, таких як шифрування, управління змінними носіями та захист для мобільних пристроїв.
Продукти ESET отримали дуже високі оцінки від користувачів завдяки ефективному запобіганню інфікуванню та зручності у використанні. Поряд з цим для корпоративних користувачів важливими також є гнучке управління додатками та можливості виправлення уразливостей, які також пропонують продукти ESET.

Forrester Wave™: Endpoint Security Suites, 4 квартал 2016 року.


Deloitte logo

ESET увійшла у п’ятірку компаній Deloitte 2014 Technology Fast 50 в Центральній Європі (13 разів у цілому).

ESET увійшла в число найбільш швидко зростаючих великих технологічних компаній в Центральноєвропейському регіоні за даними Deloitte. У 2014 році компанія була нагороджена 12-й раз за підсумками щорічного звіту Technology Fast 50 CE компанії Deloitte. Після 274% зростання протягом останніх п'яти років ESET знову увійшла до елітної групи «Велика п’ятірка». До даної групи входять компанії, які послідовно досягли швидких темпів зростання, але занадто великі, щоб конкурувати за перші місця в основному рейтингу. Джерело: Deloitte 2014 Technology Fast 50 Central Europe.


The Radicati Group logo

Компанія ESET увійшла до числа лідерів «Магічного квадранта».

Результат підтверджує здатність ESET надавати високоефективні, прості у використанні антивірусні рішення, які мінімально впливають на роботу системи. Дослідження «Магічний квадрант» є оглядом конкурентних переваг ключових гравців на ринку рішень для захисту робочих станцій корпоративних користувачів. Найкращі виробники, такі як ESET, були визнані лідерами ринку, продукти яких мають великий попит серед користувачів. Для отримання відзнаки «Кращий виробник» компанії повинні запропонувати розширені функціональні можливості.  

Повний звіт доступний за посиланням (PDF).

Radicati Market Quadrant image