Нагороди


AV-TEST

ESET Smart Security 5 отримав нагороду «2011 Best Usability» у незалежному тестуванні AV-TEST, показавши високі результати при низькому рівні помилкових спрацьовувань та мінімальному споживанні системних ресурсів.

 

AV-Comparatives

Згідно з підсумковим звітом AV-Comparatives за 2011 рік, рішення ESET Smart Security 5 було названо кращим антивірусним продуктом («2011 Top Rated Product»).

 

AV-Comparatives

Згідно з підсумковим звітом AV-Comparatives за 2011 рік, продукти ESET отримали визнання завдяки високій продуктивності та мінімальному споживанню системних ресурсів.

Parents Tested Parent Approved

ESET Smart Security 5 нагороджений почесним знаком схвалення «Parent Tested Parent Approved» (PTPA), який присуджується за високий рівень якості товарів для сім'ї.

PassMark

ESET Smart Security 5 показав кращий результат у комплексному тестуванні компанії PassMark і отримав вищу нагороду завдяки високим показникам продуктивності.  

SC Magazine

Продукт ESET було названо кращим антивірусним рішенням за версією популярного видання SC Magazine.

 

Virus Bulletin

ESET NOD32 Antivirus є рекордсменом за кількістю нагород «VB100» від незалежного видання Virus Bulletin. Продукт ESET регулярно показує високі результати у виявленні «диких» вірусів та високу продуктивність на всіх платформах.

AV-Comparatives

Продукти ESET отримали найбільшу кількість нагород «Advanced +» у проактивних тестуваннях лабораторії «AV-Comparatives».

 

AV-Comparatives

ESET NOD32 Antivirus для Linux Desktop отримав визнання спеціалістів лабораторії «AV-Comparatives».

 

AV-Comparatives

Продукт ESET Mobile Security визнаний кращим рішенням спеціалістами лабораторії «AV-Comparatives».

 

PC Authority

ESET Smart Security та ESET NOD32 Antivirus визнані кращими рішеннями у сфері безпеки та у 2009 році були відзначені нагородою «Best Technical Award for Security Software».

 

CNET

ESET Smart Security получил высшую оценку CNET — одного из крупнейших мировых порталов об информационных технологиях. Специалисты CNET отметили высокую скорость работы и низкие системные требования продукта.

 

PC PRO

ESET SmartSecurity удостоєний нагороди «Програмне забезпечення року» від авторитетного британського журналу PC Pro. Нагорода була присуджена за результатами опитування читачів видання, у якому оцінювалися якість, зручність використання та інші характеристики ПЗ.

 

 

 

Сертифікати


ICSA Labs

Продукт ESET NOD32 Antivirus успішно пройшов сертифікацію ICSA Labs, вкотре довівши високу здатність виявлення та знешкодження шкідливих програм. Крім цього, продукт ESET став першим серед антивірусних рішень для Mac, який отримав визнання від спеціалістів незалежної дослідницької лабораторії.

 

West Coast Labs

Продукт ESET Smart Security успішно пройшов тестування лабораторії West Coast Lab та отримав сертифікат Checkmark.

 

VMware Ready

ESET Smart Security та ESET NOD32 Antivirus успішно пройшли тестування та отримали сертифікат, що підтверджує повну сумісність продуктів ESET з рішеннями VMware.

AV Test

ESET Smart Security успішно пройшов тестування AV-Test та отримав сертифікати для операційних систем Windows XP та 7. Спеціалісти лабораторії відзначили високий ступінь захисту та зручність у використанні.

 

CheckVir

Після ретельного тестування та різних досліджень продукти ESET отримали сертифікат лабораторії CheckVir.

 

Microsoft

Продукти ESET NOD32 Antivirus 4 та ESET Smart Security 4 отримали знак сумісності з операційною системою Windows 7.

 

OPSWAT

ESET Smart Security та ESET NOD32 Antivirus 5 успішно пройшли сертифікацію OPSWAT. Отримані сертифікати гарантують сумісність антивірусних рішень ESET з програмним забезпеченням OESIS Framework.

 

 

 

Цілодобова підтримка користувачів: +38 (044) 545-77-26Замовити дзвінок