Захист віртуального середовища

Ваші віртуальні машини захищені за допомогою технології ESET

Якщо Ви використовуєте VMware або інше рішення для віртуалізації, довірте захист віртуальних машин продуктам ESET.

Безагентне рішення

Програма ESET Virtualization Security для VMware надає безагентний захист усіх віртуальних машин з постійно високою продуктивністю при мінімальному впливі на роботу віртуальних машин.

 • Просто встановити

ESET Virtualization Security використовує технологію vShield Endpoint для інсталяції програми ESET на всі хости.

 • Просто управляти

Управління продуктом може здійснюватися за допомогою інструменту ESET Security Management Center, який також може бути у вигляді віртуального додатку.

 • Просто переносити

Переносьте ліцензії ESET, які використовуєте, при переході з фізичної машини на віртуальну без додаткових витрат.

Більш того, рішення повністю підтримує VMware vMotion та vCenter, а також сумісне з ESET Security Management Center — веб-консоллю для швидкого виконання завдань і повного управління захистом робочих станцій.

ESET Virtualization Security для VMware

Агентне рішення

З ESET Shared Local Cache та агентним продуктом ESET Ви отримуєте повний набір інструментів та функцій, такий самий, як і для захисту фізичного середовища, а також можливість значно збільшити швидкість сканування.

Антивірусний захист робочих станцій

ESET Endpoint Antivirus 6 для Windows
ESET Endpoint Antivirus 6 для macOS

Комплексний захист робочих станцій

ESET Endpoint Security 6 для Windows
ESET Endpoint Security 6 для macOS

Захист файлових серверів

ESET File Security 6 для Microsoft Windows Server

Захист поштових серверів

ESET Mail Security 6 для Microsoft Exchange Server

 • Висока продуктивність

Віртуальні машини зазвичай спільно використовують один і той самий базовий образ, що в 70-80% випадків призводить до дублювання файлів між даними машинами. ESET Shared Local Cache зберігає метадані про чисті файли за підсумками попереднього сканування машин в рамках одного гіпервізора. Таким чином, файли, перевірені вже на одній віртуальній машині, не скануються повторно на інших віртуальних машинах в одному віртуальному середовищі, у результаті чого значно збільшується швидкість сканування.

 • Багаторівневий захист

ESET Shared Local Cache у поєднанні з агентним продуктом ESET, а також легендарною технологією сканування ESET NOD32® та можливістю гнучкого налаштування, забезпечує надійний всебічний та багаторівневий захист корпоративної мережі.

ESET Shared Local Cache

Віддалене управління

Управління фізичними та віртуальними машинами здійснюється з єдиної консолі за допомогою ESET Security Management Center, який дозволяє здійснювати управління на основі ролей та виконувати необхідні завдання, використовуючи просту та зручну панель управління.

ESET Security Management Center screenshot

ESET Security Management Center може бути встановлений на ОС Windows і сервери Linux, а також використовуватися як віртуальний додаток. Використання ESET Security Management Center як віртуального додатку спрощує розгортання ESET Security Management Center та забезпечує більш високу швидкість роботи інструменту в порівнянні з використанням повного інсталяційного пакета або компонентної інсталяції.

Інструмент підтримує рідні / для роботи на апаратних пристроях гіпервізори (VMware vSphere / ESXi, Microsoft Hyper-V), а також гіпервізори на хостах, які зазвичай працюють на операційних системах робочих станцій (VMware Workstation, VMware Player, Oracle VirtualBox).

Віртуальний додаток представляє собою файл відкритого віртуального пристрою та містить кілька типів додатків ESET Security Management Center — серверний компонент, проксі-компонент і компонент для управління мобільними пристроями.

ESET Security Management Center

Віртуальні сервери

Рішення ESET для захисту серверів побудовані для роботи у віртуальних середовищах і володіють рядом функцій для забезпечення безперебійної роботи та високої продуктивності.

 • Виключення процесів

Адміністратор може визначити процеси, які будуть виключені з перевірки в режимі реального часу — всі виключені файлові операції автоматично будуть вважатися безпечними. Таким чином, сканування в режимі реального часу не перешкоджає здійсненню таких дій як здійснення резервного копіювання або реальної міграції віртуальної машини. При цьому виключені процеси можуть мати доступ до небезпечних файлів або об'єктів без сповіщень про небезпеку.

 • Незалежність від знімків

Оновлення ESET і програмні модулі можуть зберігатися за межами розташування за замовчуванням — таким чином, повернення до більш раннього знімку віртуальної машини на них не впливає. Як наслідок, немає необхідності завантажувати оновлення та програмні модулі при кожному поверненні віртуальної машини до більш раннього знімку, а машини, на яких був здійснений відкат, можуть використовувати незаймані оновлення і таким чином уникнути великих завантажень, в результаті чого прискориться процес відновлення знімка.

 • Зберігання результатів сканування гіпервізором

Здійснює сканування серверів Microsoft Windows® з включеним гіпервізором для шкідливих програм без необхідності в іншому антивірусному продукті. Скорочує час перевірки, скануючи вміст жорсткого диска без попередніх дозволів або бездіяльності системи, а також надає окремі звіти за підсумками сканування. Для підвищення продуктивності, зниження споживання пам'яті та ресурсів процесора перевірка може здійснюватися на віртуальних машинах, коли вони вимкнені.

 • Повна підтримка кластерів

Дозволяє налаштувати рішення для автоматичного дублювання параметрів при інсталяції в кластерному середовищі та управляти ними як одним, усуваючи необхідність копіювати зміни в конфігурації вручну на інші вузли в кластері.

Ліцензування

Виберіть один з трьох типів ліцензування відповідно до потреб вашої корпоративної мережі

Ліцензування ESET Virtualization Security для VMware vShield

Ви можете вибрати 1 з 3 різних типів ліцензування — на кількість віртуальних машин (A), на кількість хостів (В) або на кількість процесорів (С) в залежності від потреб мережевої інфраструктури та використання віртуального середовища.

А) На кількість віртуальних машин

 • 1 віртуальна машина як 1 фізична робоча станція та покриває 1 місце з ліцензії
 • Ідеальне рішення, якщо працює менше, ніж 50 віртуальних машин на хості
 • Найкраще рішення підходить для компаній, які здійснюють перехід з фізичного у віртуальне середовище — переносять ліцензію ESET з фізичних робочих станцій у віртуальні

В) На кількість хостів

 • Фіксована вартість:
  один хост = одна ціна
 • Покриває необмежену кількість віртуальних машин, що працюють на одному хості
 • Найкраще рішення, якщо на одному хості працюють більше 50 віртуальних машин

С) На кількість процесорів

 • Фіксована вартість: один фізичний процесор = одна ціна
 • Ціна для 2 процесорів = приблизна ціна за 1 хост
 • Найкраще рішення, якщо на одному процесорі працюють більше, ніж 25 віртуальних машин

Ліцензування ESET Shared Local Cache

ESET Shared Local Cache входить до складу ліцензії всіх продуктів ESET, хоча б один з яких повинен бути встановлений на віртуальній машині.

Надіслати запит

Будь ласка, залиште свої контактні дані, щоб ми могли надати Вам безкоштовну пробну ліцензію та підготувати персональну пропозицію з урахуванням потреб Вашої компанії.

Контактна інформація

(Для зворотнього зв’язку)
(Якщо вже використовуєте рішення ESET)

Інформація про компанію

Робочі станції

Windows
Mac
Linux
Android
Apple iOS
Інші

Файлові сервери

Microsoft Windows Server
Linux / FreeBSD
Microsoft Azure

Поштові сервери

Microsoft Exchange Server
Linux / FreeBSD
IBM Domino

Інтернет-шлюзи

Linux / FreeBSD
Kerio

Додаткові рівні захисту

Захист віртуального середовища
Двофакторна аутентифікація
Шифрування даних
Захист Microsoft Sharepoint
Запобігання втраті даних
Сервіс попередження про загрози
Аналіз мережевого трафіку
Резервне копіювання
Інструмент для виявлення та реагування
*Поля, позначені зірочкою, обов’язкові для заповнення.

Легкість управління

Легке розгортання, налаштування та управління антивірусним програмним забезпеченням з єдиної віддаленої консолі.

Простота ліцензування

Комбінуйте захист на різних платформах (Windows, Mac, Linux) та пристроях (комп'ютери, смартфони, планшети та сервери).

Мінімальний вплив на систему

Усі рішення ESET мінімально впливають на систему та використовують невеликі пакети оновлень, які не навантажують систему.