Топові новини кібербезпеки

Унікальні дослідження про загрози, практичні рекомендації щодо захисту та акційні пропозиції від компанії ESET.

Підсумки року: яким був 2021 рік для кібербезпеки

Спеціалісти ESET підготували список основних подій кібербезпеки за минулий рік.

Які звички з кібербезпеки краще залишити у 2021 році

Серед найпоширеніших - використання слабких паролей та ігнорування оновлень.

Прес-релізи

ESET визнана стратегічним лідером у тестуванні AV-Comparatives

Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― отримала звання «Стратегічний лідер» за результатами порівняльного тестування рішень для виявлення та реагування (EDR), а також продуктів для захисту робочих станцій, проведеного AV-Comparatives. 

ESET отримала відзнаки за ефективність виявлення атак

Компанія ESET ― лідер у галузі кібербезпеки ― отримала найвищі оцінки за рішення для домашніх та корпоративних користувачів за результатами незалежних тестувань AV-Comparatives. Зокрема ESET PROTECT Entry посіло перше місце серед рішень для бізнесу у тестуванні розширеного захисту, а ESET Internet Security показав високі результати у категорії продуктів для дому.

Дослідники ESET виявили нові атаки небезпечної групи кібершпигунів

Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― повідомляє про виявлення нових інструментів APT-групи Donot Team (також відомої як APT-C-35 та SectorE02). Кіберзлочинці націлені на державні та військові організації, міністерства закордонних справ та посольства, а їх основною метою є шпигунство.

Які звички з кібербезпеки краще залишити у 2021 році

Минулий рік був одним з найактивніших для кіберзлочинців. Зокрема у 2021 році різко зросла кількість банківських шкідливих програм для Android та фішингових атак. Крім цього, лише за перше півріччя майже 19 мільярдів облікових даних зазнали витоку. 

УСІ ПРЕС-РЕЛІЗИ


Блог з безпеки

Ваші паролі під прицілом хакерів — способи викрадення та як їм запобігти

Сьогодні кожна людина має близько 100 облікових записів у різних сервісах, для яких потрібно запам’ятати дані для входу. Тому не дивно, що часто користувачі намагаються спростити собі життя використовуючи на різних сайтах однакові комбінації для входу.

Використання соцмереж на робочому місці: що може піти не так

Для багатьох публікація своїх щоденних справ у соціальних мережах стала основним елементом їх повсякденного життя, включно з дописами про свою роботу....

УСІ СТАТТІ


Акції та спеціальні пропозиції

Перехід на новітні комплексні рішення за спеціальними умовами

З 01 липня 2021 року до 31 березня 2022 року включно користувачам надається унікальна можливість здійснити перехід на новітні комплексні рішення

Перехід на продукти ESET

Під час переходу з ліцензійних продуктів інших виробників антивірусного програмного забезпечення на рішення ESET користувачі отримують знижку 30 %. Ця пропозиція діє за умови, що міграція здійснюється на аналогічний по функціональності продукт і на аналогічну кількість пристроїв.

Поновлення ліцензій ESET

Протягом 30 днів до закінчення дії ліцензії, що використовується, або протягом 60 днів після закінчення дії ліцензії користувачі продуктів ESET можуть здійснити поновлення на пільгових умовах.

Усі акції та спеціальні пропозиції

Приєднуйтеся до нас в соціальних медіа