Топові новини кібербезпеки

Унікальні дослідження про загрози, практичні рекомендації щодо захисту та акційні пропозиції від компанії ESET.

Найбільші кібератаки
2022 року

Спеціалісти ESET підготували список з 10 найбільших кіберінцидентів з урахуванням завданої ними шкоди, рівня складності чи геополітичних наслідків.

Поширені паролі 2022:
як покращити цифрову безпеку

Перевірте всі свої паролі та негайно змініть легкі комбінації, щоб запобігти крадіжці важливої інформації та коштів з банківської картки.

Прес-релізи

Російські APT-групи продовжують атакувати Україну

Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — підготувала огляд активності APT-груп протягом вересня-грудня 2022 року. За цей період пов’язані з росією APT-групи продовжували атакувати Україну, використовуючи для цього загрози для знищення інформації та програми-вимагачі.

Нова кіберзагроза SwiftSlicer атакує українських користувачів — що відомо

Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — виявила нову кібератаку, націлену на Україну. Зловмисники поширюють нову шкідливу програму для знищення даних під назвою SwiftSlicer, яка використовує групову політику Active Directory. Загроза SwiftSlicer написана мовою програмування Go та належить групі кіберзлочинців Sandworm.

ESET Internet Security отримав дві золоті нагороди у тестуванні AV-Comparatives

Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — здобула ряд нагород за результатами підсумкових тестувань незалежної організації AV-Comparatives протягом 2022 року. Зокрема рішення ESET Internet Security отримало відзнаки за розширений захист від загроз, мінімальну кількість помилкових спрацювань та низький вплив на продуктивність системи.  

Корпоративні рішення ESET відзначено за точне виявлення загроз

Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — отримала нові нагороди за підсумками нещодавнього тестування організацією SE Labs рішень у сегментах для малого бізнесу та корпорацій. Продукт ESET Endpoint Security показав 100% точність виявлення та заблокував усі потенційні загрози під час перевірки. За це програма отримала максимальну відзнаку «AAA».

УСІ ПРЕС-РЕЛІЗИ


Блог з безпеки

Схеми шахрайства з технічною підтримкою: як не потрапити у пастку

Роками зловмисники використовують шахрайство з технічною підтримкою для обману користувачів під приводом вирішення їх «проблем» з пристроями чи програмним забезпеченням....

Рейтинг найгірших паролів 2022: перевірте, які з них використовуєте ви

Сьогодні паролі залишаються найпопулярнішим способом входу в десятки облікових записів – від стрімінгових сервісів, онлайн-банкінгу до пошти і соціальних мереж....

УСІ СТАТТІ


Акції та спеціальні пропозиції

По Вашому запиту нічого не знайдено

Усі акції та спеціальні пропозиції

Приєднуйтеся до нас в соціальних медіа