Топові новини кібербезпеки

Унікальні дослідження про загрози, практичні рекомендації щодо захисту та акційні пропозиції від компанії ESET.

Аналіз безпеки мобільних пристроїв: підсумки першого півріччя 2019

Спеціалісти ESET проаналізували розвиток загроз для Android та iOS, а також кількість уразливостей на цих мобільних платформах.

Нова версія для дому доступна користувачам

Вдосконалення дозволять ще ефективніше виявляти невідомі загрози та забезпечити ще більш надійний захист особистих даних онлайн.

Прес-релізи

ESET другий рік визнано кращим постачальником у дослідженні Radicati

Компанію ESET вже другий рік поспіль визнано кращим гравцем ринку рішень для захисту робочих станцій за підсумками звіту Radicati Market Quadrants 2019. У дослідженні проаналізовано продукти 16 провідних постачальників, зокрема функціонал їх рішень та стратегічне бачення вендорів.

Оголошено перших лауреатів наукової премії ESET Science Award

Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — оголосила перших лауреатів премії ESET Science Award.

Шкідливі рекламні програми потрапили на пристрої мільйонів користувачів

Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — виявила 42 рекламні програми в Google Play, які були завантажені понад 8 мільйонів разів.

Нова версія продуктів ESET для Windows — розширені можливості для домашніх користувачів

Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про вихід нової версії рішень ESET для користувачів операційної системи Windows. Основними новинками стала функція мультиплатформності, удосконалене управління паролями та шифрування файлів.

УСІ ПРЕС-РЕЛІЗИ


Блог з безпеки

Основні правила захисту даних — кібергігієна для активного Інтернет-користувача

З кожним днем інформаційні технології все більше проникають в життя сучасної людини. Сьогодні майже кожен має смартфон з доступом до Інтернет-мережі, що дозволяє користувачам завжди бути онлайн.

Технологія створення deepfake-відео: чи можна вірити всьому побаченому

Завдяки стрімкому розвитку інновацій межа між реальністю та віртуальним світом стає все більш розмитою. Сьогодні за допомогою новітніх технологій ми можемо змусити будь-яку людину «сказати» все, що заманеться.

Система безпеки UEFI: як технологія машинного навчання допомагає виявити складні загрози

Протягом останніх кількох років однією з топових тем в галузі інформаційних технологій залишається безпека UEFI (Unified Extensible Firmware Interface).

Технологія розумного міста: у чому небезпека швидкого розвитку смарт-технологій

З кожним роком смарт-технології все більше проникають в наше сучасне життя, дозволяючи не тільки контролювати всі домашні пристрої за допомогою смартфона, а й управляти системами цілих міст.

УСІ СТАТТІ


Акції та спеціальні пропозиції

Отримай в 2 рази більше з ESET!

Тільки з 11 листопада до 31 грудня 2019 року включно користувачам надається унікальна можливість придбати ліцензію на продукти ESET на 6 місяців, а отримати ліцензію на 12 місяців! Також користувачі можуть купити ліцензію на 1 рік, а отримати ліцензію на 2 роки!

Перехід на комплексні рішення без додаткових сплат!

З 03 червня до 31 грудня 2019 року включно ліцензійним домашнім та корпоративним користувачам класичних антивірусних програм ESET надається можливість здійснити поновлення поточної ліцензії з переходом на комплексне рішення за ціною поновлення комплексного рішення — без додаткової сплати за здійснення переходу.

Поновлення ліцензій ESET

Протягом 30 днів до закінчення дії ліцензії, що використовується, або протягом 60 днів після закінчення дії ліцензії користувачі продуктів ESET можуть здійснити поновлення на пільгових умовах.

Перехід на продукти ESET

Під час переходу з ліцензійних продуктів інших виробників антивірусного програмного забезпечення на рішення ESET користувачі отримують знижку 30 %. Ця пропозиція діє за умови, що міграція здійснюється на аналогічний по функціональності продукт і на аналогічну кількість пристроїв.

Усі акції та спеціальні пропозиції

Енциклопедія Інтернет-загроз

Дізнайтеся більше про найпоширеніші види загроз та способи захисту від них

Приєднуйтеся до нас в соціальних медіа