Топові новини кібербезпеки

Унікальні дослідження про загрози, практичні рекомендації щодо захисту та акційні пропозиції від компанії ESET.

Підсумки року: яким був 2021 рік для кібербезпеки

Спеціалісти ESET підготували список основних подій кібербезпеки за минулий рік.

Які звички з кібербезпеки краще залишити у 2021 році

Серед найпоширеніших - використання слабких паролей та ігнорування оновлень.

Прес-релізи

Дослідники ESET виявили новий бекдор для Linux

Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — виявила бекдор для Linux, який використовує APT-група SparklingGoblin. Кіберзлочинці націлені на організації в різних галузях у всьому світі, однак найбільше зловмисників цікавлять цілі в галузі освіти Східної Азії.

Дослідники ESET виявили нову групу кібершпигунів

Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― виявила цілеспрямовані атаки нової групи кібершпигунів Worok. Серед цілей зловмисників були різні телекомунікаційні та банківські компанії, енергетичні та військові підприємства, а також державні організації.

ESET спільно з представником ДССЗЗІ України розповіли про загрозу Industroyer2 на конференції Black Hat

Компанія ESET спільно з заступником голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України представили дослідження загрози Industroyer2 на конференції Black Hat 2022 у Лас-Вегасі. Ця небезпечна шкідлива програма була використана під час атаки на енергетичний сектор України навесні 2022 року.

Дослідження ESET: нова загроза для Mac шпигує за користувачами

Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― повідомляє про виявлення бекдора CloudMensis, який шпигує за користувачами інфікованих пристроїв Mac тавикористовує загальнодоступні сервіси хмарних сховищ для обміну даними зі зловмисниками.

УСІ ПРЕС-РЕЛІЗИ


Блог з безпеки

Як хакери можуть зламати iPhone — способи та рекомендації для захисту

За статистикою смартфони Apple є досить безпечними. Крім цього, компанія регулярно випускає важливі оновлення безпеки для своїх пристроїв. Однак якщо ваш телефон підключається до Інтернету, завжди існує ризик його зламу....

Дуже повільне Wi-Fi з’єднання: що робити та як збільшити швидкість Інтернету

Для коректної роботи всіх домашніх пристроїв, таких як смарт-телевізори та камери відеоспостереження, ноутбуки та телефони, потрібна висока швидкість Інтернету, яка з різних причин не завжди можлива....

Небезпека дитячих розваг: чим може зашкодити смарт-іграшка дитині

Під час розробки смарт-іграшок часто більша увага приділяється саме функціоналу, а не безпеці. У зв’язку з цим спеціалісти ESET розглянули декілька смарт-іграшок та основні ризики безпеки, які мають ці пристрої.

Популярні схеми шахрайства у тіктоці: що ховається за розважальним контентом

Кількість користувачів соціальної мережі «Тікток» продовжує стрімко збільшуватися в усьому світі. Зокрема, в Україні аудиторія цієї платформи станом на 2022 рік за різними оцінками становить понад 10 млн користувачів.

УСІ СТАТТІ


Акції та спеціальні пропозиції

Поновлення прострочених ліцензій

З 13 червня до 30 вересня 2022 року включно користувачам продуктів ESET домашньої та бізнес-версій, які не встигли поновити свою ліцензію у встановлений період*, надається можливість здійснити поновлення на пільгових умовах та за спеціальними цінами.

Перехід на новітні комплексні рішення за спеціальними умовами

З 01 липня 2021 року до 31 грудня 2022 року включно користувачам надається унікальна можливість здійснити перехід на новітні комплексні рішення

Перехід на продукти ESET

Під час переходу з ліцензійних продуктів інших виробників антивірусного програмного забезпечення на рішення ESET користувачі отримують знижку 30 %. Ця пропозиція діє за умови, що міграція здійснюється на аналогічний по функціональності продукт і на аналогічну кількість пристроїв.

Поновлення ліцензій ESET

Протягом 30 днів до закінчення дії ліцензії, що використовується, або протягом 60 днів після закінчення дії ліцензії користувачі продуктів ESET можуть здійснити поновлення на пільгових умовах.

Усі акції та спеціальні пропозиції

Приєднуйтеся до нас в соціальних медіа