Топові новини кібербезпеки

Унікальні дослідження про загрози, практичні рекомендації щодо захисту та акційні пропозиції від компанії ESET.

Поради на 2020 рік: поширені помилки кібербезпеки

Спеціалісти ESET підготували топ-10 помилок, яких найчастіше припускаються користувачі у питаннях Інтернет-безпеки.

Поради на 2020 рік: як забезпечити надійний захист смартфона

Смартфони сьогодні все частіше стають ціллю кібератак, тому їх захисту потрібно приділити особливу увагу.

Прес-релізи

Нова версія GREYCORTEX MENDEL вже доступна

Компанія ESET повідомляє про вихід нової версії рішення для аналізу мережевого трафіку — GREYCORTEX MENDEL. Серед новинок версії 3.5.0 централізоване управління подіями, яке дозволяє користувачам створювати багаторівневу структуру пристроїв для повного огляду мережі.

Правила безпеки для геймерів: як не стати жертвою кіберзлочинців

Сьогодні відеоігри перестали бути забавою лише для маленьких дітей та підлітків, у відеоігри грають люди абсолютно різного віку. Зокрема, з приблизно 7,5 мільярдів усього населення планети, близько 2,5 мільярдів — регулярно грають в ігри.

Поради на 2020 рік: поширені помилки кібербезпеки

Перед настанням нового року більшість людей підбивають підсумки минулого року. Спеціалісти ESET також вирішили долучитися до тренду та на основі найбільш поширених кіберінцидентів підготували топ-10 помилок, яких найчастіше припускаються користувачі у питаннях Інтернет-безпеки своїх пристроїв.

Поради на 2020 рік: як забезпечити надійний захист смартфона

За останні роки мобільні пристрої стали привабливою ціллю для кіберзлочинців. Завдяки швидкому розвитку технологій смартфони тепер мають функціонал персонального комп’ютера.

УСІ ПРЕС-РЕЛІЗИ


Блог з безпеки

Як повністю видалити дані з пристрою перед продажем — основні рекомендації

Новорічні свята позаду, а це означає, що декому пощастило отримати в подарунок чи придбати самостійно новий ноутбук, смартфон або планшет. У зв’язку з цим постає питання, що робити з попередніми пристроями, які вже непотрібні.

Надійна двофакторна аутентифікація: додатковий захист ваших облікових записів

Оскільки протягом декількох останніх років кількість масштабних атак та витоків даних значно збільшилася, зростає потреба у застосуванні додаткових рівнів безпеки.

УСІ СТАТТІ


Акції та спеціальні пропозиції

Поновлення ліцензій ESET

Протягом 30 днів до закінчення дії ліцензії, що використовується, або протягом 60 днів після закінчення дії ліцензії користувачі продуктів ESET можуть здійснити поновлення на пільгових умовах.

Перехід на продукти ESET

Під час переходу з ліцензійних продуктів інших виробників антивірусного програмного забезпечення на рішення ESET користувачі отримують знижку 30 %. Ця пропозиція діє за умови, що міграція здійснюється на аналогічний по функціональності продукт і на аналогічну кількість пристроїв.

Усі акції та спеціальні пропозиції

Енциклопедія Інтернет-загроз

Дізнайтеся більше про найпоширеніші види загроз та способи захисту від них

Приєднуйтеся до нас в соціальних медіа