Топові новини кібербезпеки

Унікальні дослідження про загрози, практичні рекомендації щодо захисту та акційні пропозиції від компанії ESET.

Підсумки року: яким був 2021 рік для кібербезпеки

Спеціалісти ESET підготували список основних подій кібербезпеки за минулий рік.

Які звички з кібербезпеки краще залишити у 2021 році

Серед найпоширеніших - використання слабких паролей та ігнорування оновлень.

Прес-релізи

ESET названо лідером за результатами рейтингу G2

Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― здобула статус лідера за результатами рейтингу G2 за літо 2022 року. Зокрема комплексне рішення ESET PROTECT Advanced отримало високі оцінки від користувачів платформи G2 за показниками задоволення від продукту та присутності на ринку.

Активність ботнета Emotet зросла у 100 разів: чим небезпечна загроза

Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― повідомляє про підвищену активність ботнета Emotet, який масово розсилає користувачам спам-повідомлення з небезпечними файлами.

Загроза Industroyer: кіберзброя для атак на електромережу

П’ять років назад компанія ESET опублікувала своє дослідження унікальної шкідливої програми, яка здатна спричинити масове відключення електропостачання. Ця загроза отримала назву Industroyer та стала першим відомим шкідливим програмним забезпеченням, яке було розроблено спеціально для атак на енергетичну інфраструктуру.

Понад 100 днів війни: як Україна протистояла атакам на кіберфронті

Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― проаналізувала ситуацію в кіберпросторі від початку вторгнення росії в Україну до сьогодні. Зокрема за цей період українські організації стали ціллю атак багатьох шкідливих програм.

УСІ ПРЕС-РЕЛІЗИ


Блог з безпеки

Для чого та як обрати: відповіді на популярні питання про VPN-мережу

Щоб остаточно розібратися, що таке VPN-мережа, який її механізм роботи та в чому переваги використання, спеціалісти ESET підготували відповіді на найпоширеніші запитання користувачів.

Як посилити кібербезпеку компанії в умовах постійних атак ― 6 простих кроків

З початку 2022 року число виявлених кіберзагроз зросло на 20%, зокрема збільшилась кількість шпигунських програм та спам-листів. При цьому, під прицілом зловмисників опиняються не лише державні установи та корпорації, а й малі та середні підприємства.

Темний бік крипторинку ― від викрадення криптовалюти до незаконного майнінгу

Проте така популярність використання криптовалют не залишилася без уваги кіберзлочинців. Зрештою зловмисники завжди шукають шляхи заробітку на користувачах та їх активах.

Схеми шахрайства в LinkedIn: остерігайтеся фальшивих пропозицій про роботу

Соцмережі також залишаються привабливим середовищем для аферистів. Зокрема кількість випадків онлайн-шахрайства у LinkedIn і справді різко збільшилась за останні місяці.

УСІ СТАТТІ


Акції та спеціальні пропозиції

Поновлення прострочених ліцензій

З 13 червня до 30 вересня 2022 року включно користувачам продуктів ESET домашньої та бізнес-версій, які не встигли поновити свою ліцензію у встановлений період*, надається можливість здійснити поновлення на пільгових умовах та за спеціальними цінами.

Перехід на новітні комплексні рішення за спеціальними умовами

З 01 липня 2021 року до 31 грудня 2022 року включно користувачам надається унікальна можливість здійснити перехід на новітні комплексні рішення

Перехід на продукти ESET

Під час переходу з ліцензійних продуктів інших виробників антивірусного програмного забезпечення на рішення ESET користувачі отримують знижку 30 %. Ця пропозиція діє за умови, що міграція здійснюється на аналогічний по функціональності продукт і на аналогічну кількість пристроїв.

Поновлення ліцензій ESET

Протягом 30 днів до закінчення дії ліцензії, що використовується, або протягом 60 днів після закінчення дії ліцензії користувачі продуктів ESET можуть здійснити поновлення на пільгових умовах.

Усі акції та спеціальні пропозиції

Приєднуйтеся до нас в соціальних медіа