Захист від вірусів

Захист від вірусів є одним із модулів у багаторівневому програмному забезпеченні, яке дозволяє виявляти, блокувати та видаляти не тільки віруси, а й інше шкідливе програмне забезпечення для безпеки користувачів від різних видів кіберзагроз.

Що таке захист від вірусів?

Спочатку захист від вірусів був основною функцією програмного забезпечення, яке виявляло та видаляло комп’ютерні віруси з інфікованих пристроїв. Проте з різким зростанням кількості інших видів шкідливих програм антивірусні програми перетворилися на складні рішення для багаторівневого захисту пристроїв від різноманітних кіберзагроз.

Для безпеки користувачів більшість сучасних продуктів використовують різні технології. Вони дозволяють користувачам боротися з широким спектром загроз, таких як шпигунське програмне забезпечення, програми для зчитування натискань клавіатури, викрадення облікових даних, несанкціонований майнінг криптовалюти, шифрування файлів за допомогою програм-вимагачів, викрадення інформації (через банківські трояни), спам, шахрайство та інші форми кібератак.

Надійний захист від вірусів убезпечить роботу вашого комп'ютера.

Як працює сучасний захист від вірусів та загроз?

У минулому більшість програм для захисту від вірусів використовували сигнатури, які описували відомі шкідливі програми. Згодом існуючі постачальники розширили ці сигнатури за допомогою більш складного виявлення на основі інформації, зібраної різними технологіями та підходами, такими як імітація, евристика та аналіз поведінки.

Ця технологія доповнена вхідними даними алгоритмів машинного навчання, пісочниці, хмарної системи репутації, а також іншими технологіями, які дозволяють продуктам виявляти та блокувати більшість нових та підозрілих зразків на робочій станції.

Відповідно до даних телеметрії ESET, щодня фіксуються сотні шкідливих загроз. Однак існують випадки, у яких жодна технологія не може однозначно визначити безпечність об’єкта. Саме тому людський досвід залишається однією з невід’ємних частин дослідження та аналізу шкідливих програм для уникнення помилкових спрацювань.

Рішення з розширеним функціоналом забезпечить захист від вірусів.

Які переваги використання сучасного рішення для захисту комп’ютера від вірусів?

Надійне багаторівневе рішення з безпеки дозволяє виявляти, нейтралізувати та видаляти навіть добре замасковані шкідливі програми, захищати пристрої користувачів від шпигунських програм, спаму, фішингу та інших методів соціальної інженерії, а також виявляти спроби зловмисників використовувати уразливості системи.

Це особливо важливо сьогодні, оскільки загрози використовують складні методи маскування та можуть приховуватися глибоко в системі, залишаючись непомітними до моменту завдання шкоди.

Провідний продукт ESET для захисту від вірусів

ESET Smart Security Premium

ESET Smart Security Premium

Оптимальне рішення для всебічного захисту користувачів.

Дізнайтеся про всебічний захист ESET для корпоративних користувачів.