USB-шифрування

Захищайте конфіденційну інформацію за допомогою USB-шифрування пристроїв

Безпечне USB шифрування важливих даних на носії.

Що таке USB-шифрування?

Це процес, який дозволяє забезпечити захист усіх даних, які містяться на пристрої, від зловмисників. Під час процесу шифрування використовується «ключ», який вводиться для зчитування даних з носія.

Надійність такого виду захисту залежить від методу USB-шифрування, а також від довжини ключа.

Навіщо потрібне шифрування USB-носіїв?

Змінні диски зручно використовувати для обміну файлами на роботі та вдома, але їх можна легко втратити або викрасти. USB-шифрування запобігає потраплянню конфіденційної або приватної інформації в руки зловмисників.

Його також важливо використовувати в таких галузях, як охорона здоров'я. Зокрема, було зафіксовано витоки даних сотні тисяч пацієнтів, оскільки незашифровані дані зберігалися на змінному диску, який було викрадено.

Дискове USB шифрування - накращий спосіб для запобігання витокам даних

Як працює USB-шифрування

Для USB шифрування достатньо флешки.

Простота використання

Програма на USB-диску працює безпосередньо з самого пристрою, не потребує встановлення, а також працює з CD та DVD носіями.

Носій для шифрування даних через USB завжди з вами.

Зручність для підприємств

Для корпоративних користувачів сервер відстежує ключі шифрування та паролі, тому такий змінний диск можна використовувати як і будь-який інший змінний пристрій.

Використовуйте технологію USB шифрування вдома або на роботі.

Простий захист паролем

Для використання USB-пристроїв вдома або поза мережею, читання даних або записування їх на змінний диск необхідно просто ввести пароль.

Продукт ESET, який володіє функцією USB-шифрування

ESET Endpoint Encryption

ESET Endpoint Encryption

Дозволяє надійно захистити файли, папки та пошту за допомогою шифрування. Крім цього забезпечує безпечний обмін файлами поза мережею організації відповідно до політики безпеки.

Забезпечте всесторонній захист вашого бізнесу.