Бекдор

Шкідлива програма для отримання доступу до робочої станції, сервера, пристрою чи мережі шляхом обходу аутентифікації, а також інших стандартних методів та технологій безпеки.

Що таке бекдор?

Загроза надає зловмисникам можливість несанкціоновано та дистанційно управляти інфікованим пристроєм жертви. Іноді розробники створюють їх для обходу аутентифікації або як додатковий спосіб доступу.

Вони можуть бути доступними кожному, хто знає про їх існування або випадково їх знаходить. Існує й інший вид, який доступний лише зловмиснику або розробнику.

Зловмисники використовують троян у вигляді бекдора для обходу аутентифікації - ESET.

Як працює бекдор?

Найчастіше це шкідливе програмне забезпечення проникає на пристрій жертви під час завантаження користувачем файлів. Деякі види загрози можуть бути інтегрованими в програму або додаток, у такому випадку проникають в систему під час інсталяції та активуються після запуску.

Відомі приклади

Одними з найвідоміших атак з використанням бекдорів були атаки, які здійснювала група кіберзлочинців TeleBots. Зловмисники стали відомими завдяки глобальному поширенню NotPetya — загрози, яка спричинила збитки в розмірі мільярдів доларів США.

Використовуйте засоби антивірусного захисту, які перешкоджають інфікуванню бекдором - ESET.

Способи захисту

Для безпеки пристрою спеціалісти ESET рекомендують регулярно перевіряти актуальність всього встановленого програмного забезпечення та своєчасно завантажувати оновлення.

Забезпечте захист від сучасних кіберзагроз

ESET Smart Security Premium

ESET Smart Security Premium

Преміум-захист для досвідчених користувачів, який заснований на ідеальному поєднанні точності виявлення, швидкості роботи та зручності у використанні.

Дізнайтеся про всебічний захист ESET для корпоративних користувачів.