Захистіть дітей онлайн зі знижкою 20%!

За даними UNICEF, майже третина усіх користувачів в Інтернеті — діти. Сьогодні вони за онлайн-дозвіллям проводять до 6-8 годин на день, в той час як рекомендований час становить до 1 години, бажано з перервами. Кожен десятий підліток регулярно обманює батьків про час, проведений у соціальних мережах. Через це 60% батьків переживають, що їх діти надто багато часу проводять за онлайн-дозвіллям та використовують мобільні додатки, які не відповідають віку дитини.

Саме тому напередодні Міжнародного дня захисту дітей компанія ESET пропонує батькам подбати про безпеку юних користувачів онлайн, придбавши продукт ESET Parental Control для Android зі знижкою 20%. Скористатися акційною пропозицією можна з 19 травня до 21 червня 2020 року включно.

Звертаємо увагу! Додаткова знижка 20% надається під час здійснення нового придбання.

Продукт ESET Parental Control для Android допоможе захистити юних користувачів від неприйнятного контенту онлайн. Зокрема, завдяки даному рішенню ESET батьки зможуть обмежувати доступ дітей до певних категорій веб-сайтів та програм відповідно до віку дітей, встановлювати максимальну кількість годин для ігор та розваг на мобільних пристроях. Також за допомогою продукту можна визначати місцеположення пристроїв та відправляти повідомлення на екрани смартфонів юних користувачів.

Надійне рішення ESET для захисту дітей в інтернет просторі за акційною ціною!

Купити рішення зі знижкою 20% можна одним з таких способів:

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою sales@eset.ua або телефонуйте +380 44 545 77 26.