Перехід на продукти ESET

Під час переходу з ліцензійних продуктів інших виробників антивірусного програмного забезпечення на рішення ESET* користувачі отримують знижку 30 %. Пропозиція діє за умови здійснення першої покупки ліцензії ESET терміном дії на 1 рік для захисту не менше 5 ПК. Варто зазначити, що міграція здійснюється на аналогічний за функціональністю продукт і на аналогічну кількість пристроїв.

Для отримання знижки користувачу необхідно під час оформлення заявки на покупку відправити копію сертифіката ліцензійності на рішення іншого виробника, у якому зазначено кількість захищених пристроїв і тип продукту.

Знижка надається за умови, що з моменту закінчення дії ліцензії на антивірусний продукт іншого виробника пройшло не більше 60 днів. Пропозиція поширюється тільки на електронні версії продуктів.

Для отримання більш детальної інформації про ціни та умови пільгового переходу просимо звертатися за електронною адресою sales@eset.ua або за телефоном +380 44 5457726.


*Акційна пропозиція не поширюється на продукти: ESET Endpoint Protection Standard Cloud, ESET Endpoint Protection Advanced Cloud, ESET Secure Business Cloud, ESET Dynamic Endpoint Protection, ESET Dynamic Mail Protection та ESET Dynamic Threat Defense.