Перехід на комплексні рішення без додаткових сплат!

Компанія ESET пропонує домашнім та корпоративним користувачам класичних антивірусних продуктів поновити ліцензії з переходом на комплексне рішення без додаткових сплат. Таким чином в рамках акційної пропозиції власники ліцензій ESET можуть розширити функціонал програми, забезпечивши всебічний захист пристроїв з мінімальними витратами.

Можливі такі варіанти переходу:

Продукт, що використовується

 

Рішення після поновлення

ESET NOD32 Antivirus ESET Internet Security
ESET Cyber Security ESET Cyber Security Pro
ESET Endpoint Antivirus ESET Endpoint Security
ESET Endpoint Protection Standard ESET Endpoint Protection Advanced

 

Варто зазначити, що користувачі рішень ESET у будь-який час можуть здійснити перехід на інший продукт ESET для збільшення кількості функціональних можливостей програми. Перехід можна здійснити на період до завершення терміну дії ліцензії, сплативши різницю між вартістю наявної програми та рішенням, на яке здійснюється перехід. Однак до кінця 2019 року користувачам надається унікальна можливість перейти з класичних програм на комплексні рішення без оплати ціни переходу.

Здійсніть поновлення ліцензії ESET і отримайте комплексне рішення без доплат!

Пропозиція доступна тільки в разі використання електронної версії рішення ESET. Також користувачам доступна можливість переходу з класичного на комплексне антивірусне рішення для забезпечення захисту аналогічної кількості пристроїв.

Для переходу потрібно написати на адресу електронної пошти sales@eset.ua, зазначивши у листі діючий Ліцензійний ключ або Ім’я користувача,  або зателефонувати за номером телефону +380 44 5457726 (відділ роботи з партнерами та клієнтами).

Захистіть дітей онлайн зі знижкою 20%!

Тільки до 21 червня!

Дізнатися більше