Захистіть дітей онлайн зі знижкою 20%!

За результатами проведених досліджень, 56% дітей у віці від 8 до 12 років використовують мобільні пристрої для ігор, перегляду відео або для навчання. Більше того з кожним роком використання гаджетів юними користувачами збільшується в кілька разів. Разом з цим зростає і кількість шкідливого контенту, орієнтованого на дітей.

Саме тому напередодні Міжнародного дня захисту дітей компанія ESET пропонує батькам подбати про безпеку юних користувачів онлайн, придбавши продукт ESET Parental Control для Android зі знижкою 20%. Скористатися акційною ціною можна з 22 травня до 09 червня 2019 року включно.

Звертаємо увагу! Додаткова знижка 20% надається під час здійснення будь-якого виду покупки (нове придбання, поновлення або перехід) згідно діючого прайс-листа.

Продукт ESET Parental Control для Android допоможе захистити юних користувачів від неприйнятного контенту онлайн. Зокрема, завдяки даному рішенню ESET батьки зможуть обмежувати доступ дітей до певних категорій веб-сайтів та програм відповідно до віку дітей, встановлювати максимальну кількість годин для ігор та розваг на мобільних пристроях. Також за допомогою продукту можна визначати місцеположення пристроїв та відправляти повідомлення на екрани смартфонів юних користувачів.

Надійне рішення ESET для захисту дітей в інтернет просторі за акційною ціною!

Купити рішення зі знижкою 20% можна одним з таких способів:

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою sales@eset.ua або телефонуйте +38044 545 77 26.