Коробкова версія ESET Smart Security за ціною ESET NOD32 Antivirus

З 17 серпня по 30 вересня 2015 року користувачам надається унікальна можливість придбати комплексне рішення ESET Smart Security за ціною класичної антивірусної програми ESET NOD32 Antivirus.

Таким чином користувачі отримають можливість не тільки забезпечити антивірусний захист ноутбука або персонального комп'ютера, але і без зайвих витрат використовувати додаткові модулі захисту:

  • Персональний брандмауер — запобігає несанкціонований мережевий доступ до комп'ютера та забезпечує захист під час використання загальнодоступних Wi-Fi мереж;
  • Батьківський контроль — захищає дітей від відвідування онлайн ресурсів з небажаним контентом, блокуючи доступ до певних категорій веб-сайтів;
  • Антиспам — захищає поштову скриньку від небажаних листів, спаму та загроз, які поширюються за допомогою електронної пошти;
  • Антикрадій — у разі втрати або крадіжки ноутбука дозволяє визначити його місцезнаходження на карті та непомітно стежити за активністю на пристрої.

Більш того, за допомогою придбаної коробкової версії продукту користувачі зможуть здійснити поновлення діючої ліцензії ESET Smart Security на 20 місяців.

Також нагадуємо, що всі користувачі можуть безкоштовно оновити продукт ESET, який використовується, до актуальної версії, використовуючи дані для активації програми, отримані після покупки рішення. Таким чином, придбані коробкові версії ESET Smart Security версії 5 і 6 дадуть можливість користувачам використовувати ESET Smart Security версії 8.

У рамках акційної пропозиції продукт ESET Smart Security буде доступний за наступними цінами:

Стандартна ціна* Акційна ціна*
ESET Smart Security 6 930,00 грн 695,00 грн
ESET Smart Security 5 750,00 грн 695,00 грн

 

 

 

 

Звертаємо увагу! Акція поширюється тільки на коробкові версії рішення ESET Smart Security. Електронні версії участі в акції не приймають.

Придбати продукт ESET Smart Security за акційною ціною користувачі зможуть, звернувшись до компаній-партнерів ESET у своєму регіоні.

У разі виникнення питань щодо цін та умов акцій, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою sales@eset.ua або за телефоном +38044 545 77 26 (відділ продажів).

Опис продукту ESET Smart Security

Порівняння продуктів ESET Smart Security та ESET NOD32 Antivirus

 

*Офіційно рекомендовані ціни.