Безкоштовно отримай додаткові ІТ-рішення для всебічного захисту бізнесу!

З 07 жовтня до 31 грудня 2014 у разі покупки комплексного рішення ESET Endpoint Security або класичної антивірусної програми ESET Endpoint Antivirus для захисту робочих станцій в корпоративному середовищі користувачам безкоштовно надається аналогічна кількість ліцензій на додаткові ІТ-рішення — ESET Secure Authentication, DESlock + Pro та CYAN Secure Web, які дозволяють розширити захист бізнесу. Термін дії ліцензій на додаткові продукти становить 12 місяців у разі покупки ESET Endpoint Security та 6 місяців у разі придбання ESET Endpoint Antivirus.

Таким чином, ESET традиційно йде назустріч своїм користувачам, надаючи можливість забезпечити всебічний захист корпоративного середовища з мінімальними витратами.

Для здійснення покупки на акційних умовах необхідно відправити запит на електронну адресу sales@eset.ua або звернутися за телефоном +38044 545 77 26 (відділ продажів), вказавши в заявці продукти, на які потрібно додатково виписати ліцензії.

Звертаємо увагу! Пропозиція діє як у випадку здійснення першого придбання продуктів ESET Endpoint Security або ESET Endpoint Antivirus, так і під час поновлення ліцензій. Акція поширюється також на пільгове придбання продукту —під час переходу з рішень інших виробників, для державних та неприбуткових організацій. Дана пропозиція не діє під час здійснення переходу з інших продуктів ESET.