• Перехід на комплексний захист зі знижкою 20%!

  Поновлення ліцензії ESET з переходом на комплексний захист зі знижкою 20%! Поспішайте, період акції триватиме з 25 листопада до 31 грудня 2020.

 • Знижка 40% для навчальних закладів

  У зв’язку з наближенням навчального року компанія ESET пропонує навчальним закладам скористатися унікальною пропозицією та забезпечити надійний онлайн-захист комп’ютерних мереж зі знижкою 40%

 • Поновлення прострочених ліцензій

  З 01 червня до 30 вересня 2020 року включно користувачам продуктів ESET домашньої та бізнес-версій, які не встигли поновити свою ліцензію у встановлений період*, надається можливість здійснити поновлення на пільгових умовах та за спеціальними цінами.

 • Захистіть дітей онлайн зі знижкою 20%!

  До Міжнародного дня захисту дітей компанія ESET пропонує батькам також подбати про безпеку юних користувачів, скориставшись спеціальною пропозицією — з 19 травня по 21 червня 2020 року придбати рішення ESET Parental Control для Android зі знижкою 20%.

 • Спеціальні пропозиції ESET для організації безпечної роботи співробітників з дому

  Безпека користувачів — головний пріоритет для компанії ESET. Саме тому користувачам надаються спеціальні пропозиції для захисту корпоративних мереж під час режиму віддаленої роботи, який кіберзлочинці можуть активно використовувати для здійснення фішинг-атак з використанням методів соціальної інженерії.