• Перехід на продукти ESET

  Під час переходу з ліцензійних продуктів інших виробників антивірусного програмного забезпечення на рішення ESET користувачі отримують знижку 50 %. Ця пропозиція діє за умови, що міграція здійснюється на аналогічний по функціональності продукт і на аналогічну кількість пристроїв.

 • Поновлення ліцензій ESET

  Протягом 30 днів до закінчення дії ліцензії, що використовується, або протягом 60 днів після закінчення дії ліцензії користувачі продуктів ESET можуть здійснити поновлення на пільгових умовах.

 • Поновлення коробковими версіями ESET

  Користувачі домашніх версій антивірусних програм ESET (не більше 2 ПК) можуть здійснити поновлення, використовуючи коробкову версію продуктів. У цьому випадку під час реєстрації придбаної коробки існуючі користувачі ESET отримують ліцензію на рішення ESET терміном дії 20 місяців (в той час як у разі першої покупки коробки лише 12 місяців).

 • Захист мобільних пристроїв у подарунок

  У рамках програми лояльності ESET під час покупки продукту ESET Endpoint Security всім користувачам надається можливість безкоштовно забезпечити захист мобільних пристроїв.

 • Коробкові версії ESET дарують користувачам гру ALAWAR

  У комплект коробкових версій продуктів ESET Smart Security та ESET NOD32 Antivirus входить подарунковий сертифікат від компанії ALAWAR. Під час покупки коробкової версії рішень ESET користувачі отримують можливість безкоштовно активувати одну гру компанії ALAWAR.

 • Навчання корпоративних користувачів ESET

  Здійснивши покупку та інсталяцію антивірусних продуктів, навіть досвідченому користувачеві іноді буває непросто розібратися з управлінням та всіма функціями програмного забезпечення. У зв'язку з цим ліцензійним корпоративним користувачам надається можливість безкоштовного навчання ІТ-спеціалістів.