Доступна бізнес версія продукту ESET Mobile Security для Windows Mobile та Symbian

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід бізнес версії продукту для захисту мобільних пристроїв - ESET Mobile Security. Це антивірусне програмне забезпечення призначене для захисту смартфонів і КПК на базі операційних систем Windows Mobile та Symbian. ESET Mobile Security забезпечує надійний захист даних від відомих і раніше невідомих загроз. У бізнес версії продукту доступні всі функції, які реалізовані у версії для домашніх користувачів, а також доступна функція віддаленого адміністрування за допомогою ESET Remote Administrator 4.

«Захист мобільних пристроїв стає актуальним як для домашніх, так і для корпоративних користувачів, - розповідає Павел Дем'яненко, керівник служби технічної підтримки ESET в Україні. - Продукт ESET Mobile Security бізнес версії забезпечує надійний захист мобільних пристроїв на базі операційної системи Symbian, яку широко використовують, а також смартфонів та КПК під управленням ОС Windows Mobile. На сьогоднішній день існує велика кількість шкідливих програм, в тому чмслі шпигунське ПЗ, направлене на крадіжку конфіденційної інформації різних підприємств та організацій. У зв'язку з цим спеціалісти ESET розробили ефективне рішення для забезпечення надійного захисту користувачів мобільних пристроїв».

Розглянемо основні функції бізнес версії продукту ESET Mobile Security:

 

 • Віддалене адміністрування - програма ESET Remote Administrator 4 забезпечує простоту управління продуктом ESET як у невеликих компаніях, так і в масштабних корпоративних мережах. Цей інструмент дозволяє адміністраторам відправляти та отримувати конфігурації від мобільного клієнта, здійснювати сканування «за доступом» та «за вимогою», проводити аудит безпеки, настроювати параметри брандмауера, перевіряти записи в журналах спам фільтру або списки інтервалів з'єднань у відповідності з перевагами. Крім цього, адміністратори можуть віддалено відправляти повідомлення через серверний компонент ERA 4 Console та оновлювати бази вірусних сигнатур за необхідністю.
 • Модуль для захисту від крадіжки - запобігає несанкціонованому доступу до інформації у випадку загублення чи крадіжки мобільного пристрою.
 • Віддалене очищення - у випадку надзвичайної ситуації видаляє усі дані, включаючи контакти, повідомлення та інформацію зі змінних носіїв пам'яті за допомогою простих SMS-команд.Віддалене очищення - у випадку надзвичайної ситуації видаляє усі дані, включаючи контакти, повідомлення та інформацію зі змінних носіїв пам'яті за допомогою простих SMS-команд.
 • SIM відповідність - дозволяє визначити список довірених SIM карт та отримувати повідомлення у випадку несанкціонованої заміни SIM, у тому числі номера телефонної картки, IMEI та IMSI.
 • Захист паролем - забезпечує парольний захист мобільних пристроїв від несанкціонованої деінсталяції антивірусного програмного забезпечення або втручання у систему захисту.
 • Аудит безпеки - проводить діагностику усіх важливих функцій телефону, включаючи стан батареї, вільний простір на диску та запущені процеси.
 • SMS та MMS Антиспам модуль - дозволяє визначити надійні контакти за допомогою чорних та білих списків, які можна настроїти, або просто заблокувати невідомі номери.
 • Персональний брандмауер - здійснює перевірку усіх вхідних та вихідних повідомлень згідно заданим правилам.

Крім цього, ESET Mobile Security володіє наступними перевагами:

 • Проактивний захист - унікальна технологія, яка реалізована в ESET Mobile Security, завдяки використанню методів розширеної евристики дозволяє захистити дані як від відомих, так і раніше невідомих загроз.
 • Карантин - функція, яка дозволяє підозрілі файли у захищенному безпечному контейнері з можливістю подальшого їх відновлення.
 • Розширені функції сканування - можливість сканування та очистки інтегрованих пристроїв пам'яті та змінних носїв інформації. Усі файли зі змінних носіїв інформації перевіряються на наявність загроз. Крім того, можливим є перегляд списку запущених процесів.
 • Автоматичні оновлення - забезпечує ефективний захист мобільних пристроїв від усіх видів загроз. Користувач може запланувати оновлення: щодня, раз на тиждень або раз на місяць.

Бізнес версія продукту ESET Mobile Security доступна для завантаження користувачам англійською та російською мовами.