Продукт ESET Smart Security сертифіковано TUV

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що продукт ESET Smart Security бізнес версії отримав сертифікат TUV, який підтверджує якість цього антивірусного рішення у відповідності до вимог Европейських Директив.

Міжнародно визнанне товариство TUV є одним з провідних та найбільших сертифікаційних систем світу, а також членом Незалежної міжнародної організації з сертифікації (Independent International Organization for Certification). За більш ніж сторічний досвід роботи німецький концерн заслужив бездоганну репутацію у питаннях сертифікації та тестування продуктів на відповідність міжнародним стандартам. Для отримання визнання від спеціалістів TUV продукти повинні успішно пройти ретельне тестування, яке складається з багатьох етапів та перевірок. У зв'язку з цим продукти, які отримали сертифікат TUV, мають найвищий ступінь довіри користувачів.

Продукт ESET Smart Security бізнес версії пройшов тестування TUV та підтвердив той факт, що користувачі ESET отримують якісні та надійні послуги в галузі антивірусного захисту. Відзначимо, що рішення ESET регулярно проходять випробування незалежних лабораторій та спеціалізованих видань, таких як VirusBulletin, AV-Comparatives та ICSA Labs.