Safetica визнана лідером за результатами аналізу SoftwareReviews

Компанія Safetica — учасник технологічного альянсу ESET — здобула відзнаку за загальне враження користувачів від продукту та якісну підтримку за результатами SoftwareReviews. Крім цього, Safetica отримала високі оцінки за простоту впровадження та легкість інтеграції даних, а також стратегію та швидкість розвитку продукту.

Компанію Safetica нагородили за результатами відгуків користувачів. ESET.

«Цей звіт складається на основі детальних відгуків користувачів. Ми пишаємося тим, що стали одним з переможців та отримали найвищі оцінки за простоту впровадження та легкість інтеграції даних, які є відомими викликами для систем DLP», коментує Річард Брулік, генеральний директор компанії Safetica.

Категорії оцінювання та відзнаки

Оцінка DLP-рішень проводиться на основі відгуків користувачів під час комплексного онлайн-опитування. Вендорів оцінююють за кількома факторами: функції продукту, ймовірність рекомендації та загальне враження від продукту. Підсумкова оцінка розраховується з урахуванням цих показників, а рішення з найбільшим балом отримує найвищу нагороду.

У 2021 році Safetica отримала загальний бал 8,7 з 10 можливих. Крім цього, за відгуками користувачів Safetica здобула найвищу оцінку за простоту впровадження та легкість інтеграції даних, а також посіла друге місце за стратегію продукту, швидкість розробки та підтримку постачальників.

Надійні продукти Safetica забезпечили найвищі оцінки користувачів. ESET.

Рис.1. Найвищі бали Safetica за простоту впровадження та легкість інтеграції даних.

Варто зазначити, що SoftwareReviews ― це провідний ресурс експертних знань про ринок програмного забезпечення для бізнесу, відносини між користувачами та постачальниками. Збираючи реальні дані від ІТ-спеціалістів та бізнес-експертів, SoftwareReviews дозволяє отримати детальну та достовірну інформацію про досвід використання та купівлі корпоративних рішень.

Нагадуємо, що нещодавно вийшла нова версія DLP-рішення Safetica ONE, основними новинками якої стали вдосконалений захист від внутрішніх загроз та нова технологія перевірки контенту. Детальніше про оновлене рішення читайте за посиланням.