Нові комплексні рішення ESET для всебічного захисту корпоративних мереж

Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — презентує нову лінійку комплексних корпоративних рішень, які відповідають сучасним потребам безпеки як великих корпорацій,  так і малих та середніх підприємств. Управляти новими комплексними рішеннями можна локально або в хмарі за допомогою єдиної консолі ESET PROTECT, яка дозволяє здійснювати моніторинг та контроль стану безпеки усієї мережі за лічені хвилини.

Управляйте новими рішеннями локально або в хмарі за допомогою єдиної консолі ESET PROTECT.

Сьогодні організаціям потрібно мати потужні інструменти для можливості своєчасного прогнозування, запобігання, виявлення та реагування на нові кіберзагрози, необережну поведінку співробітників та шкідливі програми. Саме тому ESET пропонує нові рішення, які зможуть забезпечити проактивний захист підприємств будь-якого розміру.

Зокрема, рішення ESET PROTECT Complete оптимальне для організацій, які крім потужного захисту даних на робочих станціях, потребують додаткової безпеки хмарної електронної пошти Microsoft 365 та OneDrive. На додаток рішення забезпечує захист від «0-денних» загроз, а також дозволяє здійснювати повнодискове шифрування для посилення безпеки даних.

Для потреб великих підприємств створено рішення ESET PROTECT Enterprise, яке забезпечує можливість детального огляду мережі у відповідності до високих вимог безпеки. До складу продукту входить один із найпотужніших на ринку інструментів для виявлення та реагування (EDR) — ESET Enterprise Inspector, управління яким здійснюється за допомогою єдиної консолі управління. Інструмент забезпечує виявлення підозрілих подій, що відбуваються на робочих станціях, а також забезпечує широкі можливості пошуку та усунення загроз. Крім цього, ESET PROTECT Enterprise забезпечує багаторівневий захист робочих станцій та мобільних телефонів, а також файлових серверів.

Інструменти комплексних рішень ESET забезпечать ідеальний захист маленьких і великих підприємств.

Рис. 1. Порівняльна таблиця нових рішень

Крім цього, до оновленої продуктової лінійки увійшли рішення ESET PROTECT Entry (раніше відоме як ESET Endpoint Protection Advanced Cloud), ESET PROTECT Advanced (раніше відоме як ESET Remote Workforce Offer) та ESET PROTECT Mail Plus.

Таким чином, завдяки наявності різних комбінацій сучасних рішень та інструментів ESET, можна обрати ідеальний захист, відповідно до індивідуальних потреб як малих, так і великих підприємств

Детальна інформація про новий комплексний захист доступна на сторінці офіційного українського сайту за посиланням.