Доступна реліз кандидат версія ESET Mobile Security для Android

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід реліз кандидат версії продукту ESET Mobile Security для Android. Це антивірусне програмне забезпечення призначене для захисту смартфонів та КПК на базі операційних систем Android, Windows Mobile та Symbian. ESET Mobile Security забезпечує надійний захист даних від відомих та раніше невідомих загроз.

За останніми даними дослідницької компанії «Gartner», до кінця 2011 року кількість проданих смартфонів у всьому світі досягне приблизно 468 мільйонів. Таким чином, до 2012 року частка мобільних пристроїв на базі Android на ринку смартфонів складе 49 %, що забезпечить цій операційній системі позицію безсумнівного лідера. У свою чергу, частка продукту ESET Mobile Security, за прогнозами «Gartner», складе 60 %.

«Кількість користувачів, які віддають перевагу смартфонам на базі Android збільшується швидкими темпами, що робить цю операційну систему безсумнівним лідером на ринку. Але, на жаль, у монети завжди дві сторони - інтерес до цієї платформи зростає не тільки у користувачів, але й у кіберзлочинців, - розповідає Олексій Герасимчук, виконавчий директор ESET в Україні. - Реліз кандидат версія продукту ESET Mobile Security для Android включає декілька нових функцій та покращень у порівнянні з бета версією, що робить захист конфіденційної інформації та особистих даних корстувачів мобільних пристроїв ще більш надійною та ефективною».

  


Продукт ESET Mobile Security для Android включає такі нові функції та покращення як:

 • Довірений друг - довіреним другом є контакт, або телефонний номер, який може отримати SMS попередження про те, що в телефон користувача вставлено невідому SIM-картку; крім цього, довірений друг має можливість за необхідністю відновити пароль до мобільного пристрою користувача.
 • Покращенний Антиспам модуль - додатковий рівень захисту блокує «Calling Line Identification Restriction» (CLIR) дзвінки.

Розглянемо основні функції та переваги продукту:

 • Унікальне виявлення, яке основане на поведінковому аналізі - попереджає про будь-яку шкідливу діяльність, яка направлена на мобільний пристрій. Усі програми, файли, папки та карти пам'яті SD, а також приховані файли та процеси постійно перевіряються на наявність файлів, які заражено.
 • SMS та MMS Антиспам модуль - дозволяє визначити надійні контакти через чорні та білі списки, які настроюються, або просто заблокувати невідомі номери.
 • Перехоплення виклику - ця функція блокує вхідні та вихідні дзвінки з небажаних номерів, що є особливо актуальним для батьків, які отримали тим самим можливість контролювати дзвінки з телефону дітей.
 • Аудит безпеки - проводить діагностику усіх важливих функцій телефону, включаючи стан батареї, вільний простір на диску та процеси, які запущено.
 • Новий зручний графічний інтерфейс користувача - включає індивідуальні графіки та покращений зовнішній вигляд.
 • Модуль для захисту від крадіжки - багаторівнева система безпеки дозволяє користувачам зберігати повний контроль над даними, які зберігаються у телефоні, у випадку загублення чи крадіжки мобільного пристрою.
 • GPS локалізація - за допомогою віддаленої команди виявляє місцезнаходження телефону у його загублення чи крадіжки.
 • Віддалене блокування - віддалено блокує телефон для запобігання несанкціонованому доступу до інформації, яка зберігається на мобільному пристрої.
 • Віддалена очистка - у випадку надзвичайної ситуації видаляє усі дані, включаючи контакти, повідомлення та інформацію зі змінних носіїв пам'яті віддалено за допомогою простих SMS-команд.
 • Захист від деінсталяції - забезпечує захист смартфону від несанкціонованої деінсталяції антивірусного програмного забезпечення або втручання у систему безпеки.

Реліз кандидат версія продукту ESET Mobile Security доступна тестування користувачам.