Незалежна організація AV-Comparatives підтвердила високу якість корпоративних рішень ESET

Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — отримала високі бали за комплексне рішення Endpoint Protection Advanced Cloud у тестуванні бізнес-продуктів за перше півріччя 2020 року, яке проводила організація AV-Comparatives. Варто зазначити, що під час тестувань незалежна організація AV-Comparatives використовує одну з найбільших колекцій зразків шкідливих програм у всьому світі, щоб створити умови реального середовища для високоточного тестування.

«Якщо ми підсумуємо бали за всі тести — отримане число буде показником загального результату. За цим показником ESET має найкращий результат зі значним відривом», — розповідає Іржі Кропач, керівник лабораторії ESET, яка займається виявленням загроз.

Тестування захисту в реальному середовищі імітує онлайн-атаки, з якими типовий співробітник компанії може зіштовхнутися під час роботи в Інтернеті. Ця перевірка від AV-Comparatives  складалась з 767 тестових випадків, які містили посилання на виконувані файли шкідливого програмного забезпечення. Загалом кількість пропущених зразків становила від 0 до 27, а кількість помилкових попереджень — від 0 до 41. Рішення ESET Endpoint Protection Advanced Cloud та ESET Cloud Administrator виявили всі, крім трьох випадків, а також не створили жодного помилкового попередження.

Під час тестування захисту від шкідливих програм AV-Comparatives враховує сценарій, коли шкідливе програмне забезпечення вже є на диску або потрапляє в тестову систему іншим шляхом, але не з Інтернету. За результатами цього тесту ESET стала однією з чотирьох компаній з коефіцієнтом захисту від шкідливого програмного забезпечення 99,9% — це другий найкращий результат у звіті.

Високі бали AV-Comparatives підтверджують якість антивірусних продуктів ESET.

Вплив на продуктивність роботи пристроїв визначався за визнаним стандартом PC Mark, за яким тестовій машині без встановленого програмного забезпечення для захисту присвоюється 100 балів PC Mark. Загалом оцінки в цьому тесті варіювались від 98,9 до 92,5 балів. За результатом випробування ESET Endpoint Security отримало 98,7 балів та було визнано другим рішенням з найменшим впливом на продуктивність.

Крім цього, протягом усіх тестувань продукти ESET продемонстрували відсутність помилкових спрацювань. Як зазначається у звіті AV-Comparatives, помилкові спрацювання можуть спричинити стільки ж проблем, як і реальна загроза, а їх відсутність є важливою складовою будь-якого антивірусного продукту.

«Визнання від AV-Comparatives ще раз свідчить про нашу відданість клієнтам та обіцянку завжди забезпечувати їх найкращими продуктами в галузі кібербезпеки. Ми пишаємося тим, що отримали хороші бали у тестуваннях. Вважаємо, що такі результати пов’язані з ретельним аналізом та врівноваженням усіх параметрів нашої технології. Це дозволяє забезпечити легкість рішення, мінімізувати помилкові спрацювання, а також забезпечити якісний захист. Тому ми раді бачити, що такий підхід дозволяє ESET досягти успіху не лише в реальному середовищі, але і в тестуваннях», — коментує Іржі Кропач.