GREYCORTEX отримала визнання у новому рейтингу Gartner

Компанію GREYCORTEX — учасника технологічного альянсу ESET — було визнано одним з провідних вендорів у рейтингу Gartner «Market Guide» за 2020 рік у сегменті мережевого виявлення та реагування (раніше відомого як аналіз мережевого трафіку). З моменту створення сегменту GREYCORTEX була однією з небагатьох європейських компаній, яку Gartner додала до нього.

«Інструменти NDR постійно аналізують записи про необроблений трафік та потоки (наприклад, NetFlow) для створення моделей, які відображають нормальну поведінку мережі. У разі виявлення підозрілих схем трафіку, інструменти NDR надсилають попередження. Автоматичне або ручне реагування є загальними елементами інструментів NDR», — коментують представники Gartner.

«Для нашої компанії приємно знову отримати визнання Gartner, — розповідає генеральний директор GREYCORTEX. — Щоб підкреслити важливість реагування на загрози, в Gartner перейменували сегмент з аналізу мережевого трафіку на мережеве виявлення та реагування. Для нас це важливий доказ того, що еволюція сегмента відображає наше бачення розвитку технології MENDEL».

GreyCortex Mendel поєднує передові методи виявлення з повним оглядом мережі. ESET.

Варто зазначити, що рішення для моніторингу мережевої безпеки GREYCORTEX MENDEL поєднує в собі передові методи виявлення з повним оглядом мережі, а також інтеграцію з інструментами інфраструктури безпеки для виявлення загроз, візуалізації з’єднань та швидкого і ефективного реагування.