Компанія «ІСЕТ-Україна» провела прес-конференцію

13 вересня 2011 року компанія «ІСЕТ-Україна», яка предсталяє продукти ESET на території України, провела конференцію, присвячену виходу п'ятої версії легендарної антивірусної програми ESET NOD32 Antivirus та комплексного рішення ESET Smart Security. Під час заходу були представлені основні переваги, функції та можливості продуктів ESET нового покоління, а також підбиті підсумки роботи компанії на українському ринку за останні п'ять років.

  У зв'язку з ускладненням технологій вірусонаписання, підвищенням активності шкідливих програм та появою різноманітних видів Інтернет-шахрайства спеціалісти ESET приступили до розробки антивірусних рішень нового покоління, які здатні забезпечити надійний та сучасний захист від різних загроз. Весною 2011 року вийшли перші бета-версії продуктів ESET NOD32 Antivirus 5 та ESET Smart Security 5. Майже за півроку ці антивірусні рішення були протестовані не тільки експертами лабораторії ESET, але й користувачами у всьому світі. Всього було зафіксовано більше 4 мільйонів завантажень тестових версій. 13 вересня 2011 року відбувся довгоочікуваний вихід п'ятої версії легендарної програми ESET NOD32 Antivirus та комплексного рішення ESET Smart Security. Завдяки новим функціям та можливостям нове покоління продуктів ESET здатне забезпечити надійний та сучасний захист комп'ютерів.

  «Питання інформаційної безпеки є одним з найактуальніших на сьогоднішній день. Спам, віруси, шпигунські та троянські програми, ботнети, руткіти та інше шкідливе ПЗ є неминучими ризиками використання глобальної павутини. Крім цього, Інтернет представляє собою незахищений простір, який може містити інформацію агресивного або соціально небезпечного змісту, - розповідає Павел Дем'яненко, керівник служби технічної підтримки ESET в Україні. - У зв'язку з цим спеціалісти ESET створили нове покоління продуктів, здатних гідно протистояти навіть найнесподіванішим формам загроз. А функція батьківського контролю, яка реалізована в ESET Smart Security 5, захистить Вашу родину від небажаного веб-контенту. Варто відзначити, що вихід п'ятої версії продуктів ESET відбувся на 27 мовах, в том числі і на українській».

Також під час прес-конференції було підведено підсумки за повні 5 років роботи на українському ринку, представлені досягнення компанії та плани на майбутнє. Після закінчення заходу усі учасники отримала в подарунок комплексне рішення нового покоління - ESET Smart Security 5 - і тим самим стали першими власниками коробочної версії продукту.