Нова версія GREYCORTEX MENDEL вже доступна

Компанія ESET повідомляє про вихід нової версії рішення для аналізу мережевого трафіку — GREYCORTEX MENDEL. Серед новинок версії 3.5.0 — централізоване управління подіями, яке дозволяє користувачам створювати багаторівневу структуру пристроїв для повного огляду мережі. Крім цього, додано можливість експорту у формат CSV для більш глибокого аналізу, а також інші інструменти аналізу великих даних.

Розширені інструменти GreyCortex Mendel дозволяють аналізувати великі обсяги даних. ESET.

Нові функції GREYCORTEX MENDEL 3.5.0:

  • Експорт даних у формат CSV. Відтепер користувачі GREYCORTEX зможуть експортувати інформацію про хости, мережу, потоки та навіть інциденти в форматі csv для подальшої обробки та створення нових візуалізацій мережевих даних.
  • Централізоване управління подіями. Для клієнтів або партнерів з великою кількістю пристроїв MENDEL пропонує можливість підключати їх за допомогою багаторівневої структури, зокрема, датчиків, колекторів та консолі централізованого управління подіями. Це забезпечує більш повний огляд мережі.
  • Перевірка сертифікатів SSL та TLS. Для шифрованого зв'язку GREYCORTEX MENDEL виявляє термін дії сертифікатів SSL та TLS та попереджає користувача про недійсні сертифікати.
  • Аналізатор протоколу ARP. Додано можливість аналізувати зв’язок за допомогою протоколу Address Resolution Protocol для удосконалення обробки даних, які не стосуються IP-адреси.    

Крім цього, у версії 3.5.0 було додано ідентифікацію операційної системи за допомогою даних прикладного рівня (L7), а також дві нові інформаційні панелі: ризики та статистика.  Також тепер реалізовано можливість фільтрування за додатковими змінними, включаючи операційну систему, інтерфейс, додаток та діапазон портів.

Нагадуємо, що компанія GREYCORTEX є частиною альянсу ESET, який займається забезпеченням всебічної безпеки даних за допомогою сучасних та надійних рішень.

Для отримання детальнішої інформації про нову версію перейдіть за посиланням.

Більш детальну інформацію про GREYCORTEX MENDEL можна знайти за посиланням.