Продукт ESET File Security для Microsoft Windows Server

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про вихід продукту ESET File Security для Microsoft Windows Server, спеціально створеного для захисту серверних систем від різноманітних видів загроз. Розроблене на основі ESET NOD32 Antivirus 4, це рішення забезпечує швидке сканування та точне виявлення шкідливого ПЗ при мінімальному споживанні системних ресурсів.

«Забезпечення безпеки ІТ-інфраструктури є запорукою успіху як малих, так і великих підприємств, - розповідає Олексій Герасимчук, виконавчий директор ESET в Україні. - Компанія ESET завжди прагне запропонувати своїм корпоративним користувачам якісний та надійний захист, і вихід продукту ESET File Security для Microsoft Windows Server став важливим кроком вперед у цьому напрямку».

Розглянемо головні переваги та основні функції продукту ESET File Security для Microsoft Windows Server:

  • Проактивний антивірусний захист - виявляє підозрілі зразки шкідливих програм, експлойти та цілеспрямовані атаки, а також забезпечує надійний захист серверів Windows від раніше невідомих загроз.
  • Покращене дерево параметрів - проведено оптимізацію розположення елементів у дереві розширених параметрів продукту.
  • Автоматичні виключення - автоматичне виявлення та виключення критичних файлів сервера для безперебійної роботи.
  • Якщо дані не є необхідними під час гри, зберігати їх у захищеному паролем сховищі або ж у хмарі.
  • eShell (ESET Shell) - інтегрований командний рядок, який розширює можливості управління рішеннями ESET, дозволяє використовувати функції, доступні зі стандартного інтерфейсу програми, а також створювати скрипти для конфігурації продукту та виконання дій.

Більш детальна інформація про продукт ESET File Security для Microsoft Windows Server доступна на офіційному українському сайті ESET.