ESET стала однією із засновниць Google App Defense Alliance

Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — стала однією з компаній-засновниць App Defense Alliance, метою якого є захист магазину додатків Google Play. У рамках співпраці ESET забезпечуватиме швидке виявлення та багаторівневий захист екосистеми Android, а також очолить дослідження, які мають підвищити безпечність Google Play. Свою діяльність в альянсі ESET розпочала 06 листопада 2019 року.

Альянс є продовженням партнерства ESET та Google, зокрема раніше цього року ESET почала співпрацювати з Chronicle, підрозділом Google Cloud. Крім цього, на основі антивірусних технологій ESET було створено Google Chrome Cleanup — інструмент для захисту, який попереджає користувачів браузера Google Chrome про можливі загрози.

Чому ESET?

Завдяки багаторічному досвіду виявлення шкідливих програм, ESET стала співзасновником App Defense Alliance.

Компанію ESET було обрано для співробітництва зважаючи на її багаторічний досвід у виявленні шкідливих програм у магазині додатків Google Play. Завдяки регулярному проведенню досліджень та наявності надсучасних антивірусних технологій ESET допомогла виявити значну кількість загроз для пристроїв Android. Саме тому науково-дослідні команди ESET будуть активно залучатись до аналізу додатків на безпечність ще до їх публікації в офіційному магазині Google Play.

«Компанія Google протягом багатьох років активно працювала над захистом користувачів в Інтернеті, — розповідає керівник служби безпеки Android та конфіденційності в Google. —Партнерство з такою авторитетною компанією в галузі кібербезпеки, як ESET, безсумнівно дозволить підвищити рівень захисту екосистеми Google Play і ми з нетерпінням чекаємо високих результатів від цієї співпраці».