Продукт ESET Mobile Security для Android

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід продукту ESET Mobile Security для Android. Це антивірусне програмне забезпечення призначене для захисту смартфонів та КПК на базі операційних систем Android, Windows Mobile та Symbian. ESET Mobile Security забезпечує надійний захист даних від відомих та раніше невідомих загроз.

«Кількість користувачів, які віддають перевагу смартфонам на базі Android збільшується швидкими темпами, що робить цю операційну систему безсумнівним лідером на ринку. Але, на жаль, інтерес до цієї платформи зростає не тільки у користувачів, але й у кіберзлочинців, - розповідає Олексій Герасимчук, виконавчий директор ESET в Україні. - Використовуючи евристичні технології, продукт ESET Mobile Security швидко та точно виявляє навіть найвитонченіші види шкідливих програм в режимі реального часу. Висока продуктивність у поєднанні з проактивним захистом і широким набором функцій роблять дане рішення ESET потужним інструментом для захисту смартфонів».

  

Розглянемо основні функції та переваги продукту:

 • Захист від загроз - попереджає про будь-яку шкідливу діяльність, яка направлена на мобільний пристрій. Усі програми, файли, папки та карти пам'яті SD, а також приховані файли та процеси постійно перевіряються на наявність файлів, які заражено.
 • Антиспам модуль - дозволяє визначити надійні контакти через чорні та білі списки, які настроюються, або просто заблокувати невідомі номери.
 • Перехоплення виклику - ця функція блокує вхідні та вихідні дзвінки з небажаних номерів, що є особливо актуальним для батьків, які отримали тим самим можливість контролювати дзвінки з телефону дітей.
 • Аудит безпеки - проводить діагностику усіх важливих функцій телефону, включаючи стан батареї, вільний простір на диску та процеси, які запущено.
 • Новий зручний графічний інтерфейс користувача - включає індивідуальні графіки та покращений зовнішній вигляд.
 • Модуль для захисту від крадіжки - багаторівнева система безпеки дозволяє користувачам зберігати повний контроль над даними, які зберігаються у телефоні, у випадку загублення чи крадіжки мобільного пристрою.
 • GPS локалізація - за допомогою віддаленої команди виявляє місцезнаходження телефону у його загублення чи крадіжки.
 • Довірений друг - довіреним другом є контакт чи телефонний номер, який може отримати SMS попередження про те, що в телефон користувача вставлена невідома SIM-карта. Крім цього, довірений друг має можливість при необхідності відновити пароль до мобільного пристрою користувача.
 • Віддалене блокування - віддалено блокує телефон для запобігання несанкціонованому доступу до інформації, яка зберігається на мобільному пристрої.
 • Віддалена очистка - у випадку надзвичайної ситуації видаляє усі дані, включаючи контакти, повідомлення та інформацію зі змінних носіїв пам'яті віддалено за допомогою простих SMS-команд.
 • Захист паролем - забезпечує парольний захист мобільних пристроїв від несанкціонованої деінсталяції антивірусного програмного забезпечення або втручань у систему захисту.

Більш детальна інформація про продукт ESET Mobile Security для Android доступна на українському офіційному сайті ESET.