IT Security RoadShow 2011

Компанія «ІСЕТ-Україна» взяла участь у регіональних конференціях в рамках програми IT Security RoadShow 2011. Ці заходи пройшли у вересні-жовтні 2011 року в трьох великих містах України - Донецьку, Дніпропетровську та Запоріжжі.

На конференціях були представлені найефективніші рішення провідних компаній у сфері інформаційних технологій. Заходи відвідали більше 300 учасників - керівників департаментів інформаційних технологій та ІТ-спеціалісти комерційних підприємств, державних організацій, навчальних закладів.

В рамках конференцій Павло Дем'яненко, керівник служби технічної підтримки ESET в Україні, розповів слухачам про актуальність антивірусного захисту, сучасних загрозах та тенденціях їх розвитку, а також методах боротьби зі шкідливими програмами. Крім цього, користувачам було представлене п'яте покоління продутів ESET NOD32 Antivirus 5 та ESET Smart Security 5, а також рішення ESET для захисту інформаційної безпеки підприємств.

Після закінчення доповідей було задано багато цікавих питань та розіграно велику кількість пам'ятних подарунків. Головним призом стала коробочна версія комплексного рішення нового поколення - ESET Smart Security 5.