Нові версії продуктів ESET отримали експертні висновки ДССЗЗІ

Компанія ESET повідомляє про те, що корпоративні рішення підтвердили відповідність нормам Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Зокрема експертні висновки ДССЗЗІ отримали продукти, які здійснюють захист робочих станцій на операційній системі Windows, а також рішення для захисту файлових серверів Microsoft Windows Server і для захисту поштових серверів Microsoft Exchange Server та IBM Domino.

Використовуйте сертифікований антивірус ESET для бізнесу.

Дані рішення ESET для корпоративних користувачів забезпечують безпеку робочих станцій та серверів за допомогою передових технологій для протидії сучасним надскладним загрозам, запобігаючи поширенню шкідливого програмного забезпечення через мережу та змінні носії. Також значною перевагою продуктів є багаторівневий підхід до кібербезпеки з використанням методів машинного навчання, а також мінімальний вплив на продуктивність системи пристроїв.

Варто зауважити, управління корпоративними рішеннями версії 7 здійснюється з єдиної консолі — ESET Security Management Center. Даний інструмент дозволяє контролювати роботу продуктів на робочих станціях, серверах, віртуальних машинах та навіть мобільних пристроях. Також він здійснює повний огляд мережі в режимі реального часу та надає детальні звіти про стан безпеки.

Отримання висновків ДССЗЗІ підтверджує відповідність антивірусних продуктів ESET нормативним документам, які регулюють вимоги до засобів технічного захисту даних України.

Актуальні версії продуктів ESET регулярно проходять експертизу та отримують визнання експертів, що свідчить про високу якість та відповідність зазначеним стандартам. Саме тому сертифіковані програмні рішення можуть бути використані в установах державного значення, фінансово-банківських структурах України, а також в міжнародних організаціях.

Переглянути експертні висновки можна за посиланнями:

ESET Endpoint Security для Windows

ESET Endpoint Antivirus для Windows

ESET File Security для Microsoft Windows Server

ESET Mail Security для Microsoft Exchange Server

ESET Mail Security для IBM Domino