Рішення ESET Internet Security отримало відзнаку «MRG Effitas Online Banking Award»

Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про те, що рішення ESET Internet Security отримало відзнаку «MRG Effitas Online Banking Award». Цією нагородою відзначають найбільш надійні рішення для безпеки банківських онлайн-операцій та захисту від фінансових загроз.

Для перевірки рішень лабораторія MRG-Effitas  розгортала шкідливе програмне забезпечення та ботнети протягом чотирьох кварталів. Такі тестування дозволяють повторити реальні умови та проаналізувати, чи здатні спеціальні безпечні браузери забезпечити захист платежів та покупок онлайн. Захищені веб-браузери повинні запобігати шкідливому програмному забезпеченню отримувати доступ до даних кредитних карток або зміни банківських онлайн-операцій.

В ході тестування організація MRG-Effitas досліджувала роботу ESET Internet Security — рішення, яке забезпечує всебічний захист користувачів мережі Інтернет. ESET Internet Security володіє великою кількістю функцій, серед яких захист онлайн-платежів та Інтернет-банкінгу, а також спеціальний захищений браузер, за допомогою якого можна безпечно здійснювати платежі в мережі Інтернет та використовувати електронні криптогаманці. Крім цього, рішення шифрує зв'язок між клавіатурою та веб-браузером для забезпечення безпеки транзакцій та захисту від шкідливих програм для зчитування натиснень клавіатури. За результатами тестувань ESET було визнано однією з компаній-переможців.

«Ми пишаємося тим, що рішення ESET Internet Security відзначили за функції та високий рівень безпеки, який воно надає користувачам при здійсненні  онлайн-платежів та використанні електронних криптогаманців, — розповідає  Елод Кіронскі, керівник відділу основних технологій ESET. — Сучасний надійний набір функцій, який включає  захист від шкідливих програм для зчитування натиснень клавіатури та захист буфера обміну, показує постійне прагнення  спеціалістів ESET створювати якісні продукти для щоденного використання».

Рішення ESET створюються та підтримуються на основі досвіду дослідницьких груп з усього світу, які активно відстежують банківські та інші фінансові загрози. Завдяки цьому компанія ESET має можливість слідкувати за останніми тенденціями розвитку шкідливого програмного забезпечення та створювати найкраще програмне забезпечення для захисту користувачів від кіберзагроз. Прикладом є нещодавнє виявлення спеціалістами ESET ряду фальшивих банківських додатків в офіційному магазині Google Play, які були завантажені до нього у червні та липні 2018 року. Обіцяючи збільшити ліміт кредитної картки, шкідливі фішингові програми виманювали у користувачів дані їх банківських карток та Інтернет-банкінгу. Викрадена інформація потрапляла в мережу Інтернет на сервер з відкритим доступом. Після повідомлення Google про загрозу шкідливі програми було вилучено з офіційного магазину.

ESET прагне максимально захистити своїх користувачів. Компанія пишається тим, що завдяки постійним дослідженням та експертним знанням пропонує продукти, які захищають користувачів навіть від найскладніших загроз. Отримана відзнака MRG Effitas Online Banking Award ще раз підтвердила високу якість продуктів ESET у складній сфері кібербезпеки.