Kuppinger Cole підтвердила високу якість продуктів ESET

Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про отримання найвищих відзнак за підсумками дослідження «Kuppinger Cole Leadership Compass Enterprise Endpoint Security: Anti-Malware Solutions» у категоріях «Інноваційність», «Продукт», «Ринок» та «Загальне лідерство».

Міжнародна незалежна організації Kuppinger Cole у своєму звіті щорічно аналізує основних постачальників на ринку рішень для безпеки робочих станцій, приділяючи особливу увагу продуктам для антивірусного захисту підприємств. Зокрема спеціалісти Kuppinger Cole оцінюють функціонал рішень та послуг, інноваційність та відносну частку ринку вендора.

Наприклад, до категорії «Інноваційний лідер» Kuppinger Cole відносить постачальників, які впроваджують нові технології та функції для виявлення та видалення складних шкідливих програм. За підсумками нещодавнього дослідження, ESET відзначився у цій категорії завдяки всебічному виявленню, що допомагає виявляти загрози та перешкоджати їх поширенню. Організація Kuppinger Cole також підкреслила, що ESET перевершує інші продукти у виявленні шкідливого програмного забезпечення, яке поширюється без файлів, програм-вимагачів та поліморфізм.

 «Для нас велика честь, що рішення ESET для захисту корпоративного середовища були відзначені організацією Kuppinger Cole, — розповідає Журай Малчо, головний технологічний директор компанії ESET. Сьогодні підприємства зіштовхуються з дедалі небезпечнішим ворогом, здатним використовувати різні технології для атаки корпоративних мереж і окремих робочих станцій. У зв’язку з цим компанія ESET прагне надавати кращі у своєму класі корпоративні рішення для точного виявлення загроз та надійного захисту від різних типів атак».

Також у звіті постачальник додатково оцінюється за п'ятьма заздалегідь вибраними критеріями, які є важливими для великих організацій під час вибору рішення для захисту. Варто зазначити, що продукти ESET отримали звання «дуже точні» в категоріях «Функціональність», «Інтеграція» та «Гнучкість використання» та відзнаку «точні» в категоріях «Безпека» та «Сумісність». Оцінки підтверджують досвід ESET у наданні передових і надійних рішень для безпеки великих підприємств.

Завдяки тридцятирічній історії виявлення шкідливого програмного забезпечення та надання інноваційних рішень на ринку, компанія ESET також зайняла високі позиції у категорії «Загальне лідерство». Провідних вендорів за цим критерієм організація Kuppinger Cole визначала за підсумками комбінованого рейтингу у категоріях «Продукти», «Присутність на ринку» та «Інноваційність».