Нове рішення для захисту смарт-телевізорів вже доступне для завантаження користувачам

Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки —  представляє новітнє технологічне рішення ESET Smart TV Security для захисту смарт-телевізорів та інших пристроїв з операційною системою Android TV від шкідливих атак.

За попередніми оцінками, кількість підключених до мережі Інтернет пристроїв до 2020 року може зрости до 30 мільярдів. Поряд з численними перевагами користувачі можуть також зіштовхнутися із певними ризиками під час їх щоденного використання. Зокрема все частіше цілями атак кіберзлочинців стають смарт-телевізори, обладнані мікрофонами, камерами та USB-портами. Отримавши контроль над смарт-телевізором, зловмисники можуть не лише інфікувати інші пристрої домашньої мережі користувача, а й шпигувати за жертвами та збирати їх конфіденційні дані.

«Враховуючи ризики безпеки даних, користувачам потрібно потурбуватися про захист смарт-пристроїв домашньої мережі, як і у випадках з ноутбуками, планшетами та мобільними пристроями. До підключених онлайн пристроїв не варто ставитись, як до звичайних телевізорів, чайників або годинників», —розповідає менеджер із безпеки мобільних пристроїв компанії ESET.

Крім цього, популярність смарт-телевізорів з операційною системою Android TV також сприятиме подальшому розповсюдженню програм-вимагачів для Android, які активно атакують пристрої Android уже протягом кількох років. Тепер ці загрози становлять небезпеку і для смарт-телевізорів з операційною системою Android TV. Підтвердженням такої тенденції вже є випадки блокування екрану смарт-телевізора та вимагання викупу.

Програма ESET Smart TV Security забезпечує безпеку смарт-телевізорів за допомогою таких функцій як:

  • Антивірус захищає від шкідливих програм для Android, кількість яких стрімко зростає.
  • Захист від програм-вимагачів перешкоджає інфікування програмами, які блокують екран та вимагають викуп. Якщо програма-вимагач активована, користувачам буде рекомендовано вимкнути/увімкнути смарт-телевізор. У цей час оновиться вірусна база та розпочнеться сканування. У разі виявлення програми-вимагача на пристрої користувачам буде рекомендовано видалити шкідливе програмне забезпечення. Після підтвердження програма-вимагач буде видалена.
  • Сканування на наявність шкідливого програмного забезпечення пристроїв та USB-накопичувачів, які підключаються до смарт-телевізора.
  • Захист від фішингових атак запобігає спробам крадіжки конфіденційної інформації. Ця функція наявна лише в преміум-версії програми ESET Smart TV Security.

Програма ESET Smart TV Security доступна для завантаження через Google Play та може бути завантажена лише через смарт-телевізор. Після інсталяції користувачі отримають захист всієї екосистеми Android — смартфона та телевізора.

 «Користувачі хочуть дивитися свої улюблені шоу та використовувати мобільний Інтернет на смартфонах, не турбуючись про безпеку особистих даних, — розповідає менеджер із безпеки мобільних пристроїв компанії ESET. — Продукт ESET Smart TV Security допоможе забезпечити захист пристроїв домашньої мережі та безпеку конфіденційної інформації користувачів».

Більш детальна інформація про новий продукт ESET Smart TV Security доступна за посиланням.

Захистіть дітей онлайн зі знижкою 20%!

Тільки до 21 червня!

Дізнатися більше