ESET отримала бронзову відзнаку у рейтингу Gartner Customer Choice Awards 2017

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про те, що рішення ESET Endpoint Security отримало бронзову нагороду у рейтингу Gartner Peer Insights Customer Choice Awards 2017 у категорії «Захист робочих станцій».

Рейтинг базується на оцінках корпоративних користувачів, які використовують ліцензійні продукти. Під час виведення підсумкового результату враховувалися як кількість залишених відгуків, так і загальний рейтинг продуктів від користувачів.

Понад 115 користувачів надали рішенню ESET Endpoint Security 4,7 з 5 балів за усіма критеріями, відзначивши можливості інтеграції та розгортання продукту, якість роботи служби технічної підтримки, а також своєчасність відповідей постачальника. Користувачі також зазначають, що рішення пропонує «відмінний захист корпоративного середовища», а також «легку інсталяцію та управління».

«ESET задовольняє потреби у захисті робочих станцій та зменшує часові витрати на управління, надаючи інструменти для підвищення рівня безпеки та спрощення адміністрування», — відзначає один з користувачів ESET.

Таким чином, відповідно до позитивних відгуків користувачів, продукт ESET зайняв одне з найвищих місць у рейтингу компаній, які пропонують найкращий захист робочих станцій.

«Для нас велика честь отримати Gartner Peer Insights Customer Choice, що є головним підтвердженням якості наших продуктів та обслуговування користувачів у всьому світі», — коментує Джеронімо Варела, директор відділу продажів ESET. – «Кожен користувач і кожне підприємство мають бути впевненими у безпеці технологій, і саме до цього ми прагнемо. А відгуки користувачів з усього світу підтверджують успіх нашої справи».

Більше інформації про Gartner Peer Insights Customer Choice Awards можна знайти за посиланням.