Нове покоління флагманських продуктів ESET бізнес-версії доступне для тестування

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про початок публічного тестування нових флагманських продуктів для користувачів бізнес-версій - ESET Endpoint Security Suite (наступне покоління рішення ESET Smart Security) та ESET Endpoint Security (послідовник легендарного ESET NOD32 Antivirus). Бета-версії даних продуктів володіють новими функціями та перевагами, а також включають в себе новий ESET Remote Administrator 5.

Використовуючи унікальну технологію сканування ThreatSense, багаторівневе виявлення та хмаринкові технології у репутаційному сервісі (ESET Live Grid), нові рішення ESET здатні забезпечити проактивний захист від різноманітних видів відомих та раніше невідомих загроз. Мінімальне споживання системних ресурсів у поєднанні з передовими технологіями віддаленого управління роблять продукти ESET Endpoint Security Suite та ESET Endpoint Security ідеальним рішенням як для малих та середніх підприємств, так і для великих бізнес-структур.

«Основним нашим завданням була розробка та створення істинно нового рішення, здатного забезпечити надійний, сучасний та якісний захист і безпеку наших корпоративних користувачів. Завдяки новим та покращеним функціям, таким як ESET Live Grid, HIPS, відкат оновлень вірусних баз і модулей програми та багато інших, продукти ESET Endpoint Security Suite та ESET Endpoint Security є вкрай важливими та надають широкі можливості ІТ-спеціалістам та адміністраторам, - говорить Паоло Лука, технічний директор ESET у Словаччині. - Спеціалісти ESET усвідомлюють важливість інформаційної безпеки для бізнес-структури, тому завжди прагнуть забезпечити їх найбільш сучасними та передовими рішеннями. Продукти ESET Endpoint Security Suite та ESET Endpoint Security знаходяться в бета-версії, і ми запрошуємо всіх взяти участь у процесі їхнього вдосконалення».


Основні переваги продуктів ESET Endpoint Security Suite та ESET Endpoint Security:


ESET Endpoint Security Suite ESET Endpoint Security
Антивірус
Антишпигун
Антируткіт
Персональний брандмауер
Антиспам
Самозахист
Система запобігання вторгненням (HIPS)
ESET Live Grid
Підтримка Microsoft NAP
ESET Remote Administrator 5

Нагадуємо, що продукти ESET Endpoint Security Suite та ESET Endpoint Security знаходяться в бета-версії та не є кінцевими варіантами продуктів. Ці версії не містять усіх функцій та можливостей, які будуть реалізовані у фінальному релізі. Рекомендуємо не встановлювати бета-версії продуктів на пристрої та/або системи зберігання секретних даних. Бета-версії продуктів ESET Endpoint Security Suite та ESET Endpoint Security доступні для тестування користувачам.