ESET утримує позиції на світовому ринку програмних рішень безпеки

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — утримала своє місце серед четвірки компаній, які найбільше розвиваються на світовому ринку програмних рішень для захисту корпоративних робочих станцій, за підсумками 2015 року.

Частка ESET залишилася стабільною, незважаючи на несприятливі ринкові умови. За даними звіту Gartner Market Share:All Software Markets, Worldwide аналітичного агентства Gartner, ринок програмних рішень для забезпечення інформаційної безпеки зріс лише на 3,7%, збільшившись з 21,3 млрд доларів у 2014 році до22,1 млрд доларіву 2015 році.

ESET зберегла місце серед п’ятірки лідерів програмних рішень безпеки для домашніх користувачів та захисту корпоративних робочих станцій. Частка ринку компанії за підсумками минулого року становила 5,8%.

Найкращі результати ESET показалав пріоритетному бізнес-сегменті. За даними Gartner, ринок рішень безпеки для захисту корпоративних робочих станційу минулому році залишився на рівні3,2 млрд. доларів. Однак компанії ESET вдалося збільшити свою частку в цьому сегменті на 2,4%, залишившись на четвертій позиції рейтингу та досягнувши 8,9% зростання порівняно з 8,7% у 2014 році.

«Ми пишаємося тим, що утримали четверте місцесеред рішень для захисту корпоративних робочих станцій, незважаючи на млявість ринку, — розповідає Ігнасіо Сбампато, керівник відділу продажів та маркетингу компанії ESET. — Протягом минулого року зафіксовано збільшення попиту на продукти компанії ESET серед бізнес-користувачів різних розмірів, які шукали просте у використанні, але потужне рішення для захисту робочих станцій з підтримкою найпоширеніших операційних систем».

Нове покоління програмних рішень для інформаційної безпеки корпоративних користувачів ESET, представлене на початку 2015 року, забезпечує проактивний багаторівневий захист з використанням хмарних технологій. При цьому програмне забезпечення ESET традиційно мінімально впливає на систему та підтримує різні платформи, є простим у використанні, швидким та ефективним. Високий рівень якості продуктів ESET доповнюється всесвітньо визнаною технічною підтримкою(в Україні в режимі 24/7), а також ефективним та оперативним обслуговуванням користувачів.