Нова версія ESET Remote Administrator доступна для завантаження

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про вихід нової версії інструменту віддаленого управління ESET Remote Administrator. Поряд з великою кількістю новинок, версія 6.3 надає можливість управління новими додатками ESET Mobile Device Management для iOS та ESET Virtualization Security.

Продукт ESET Mobile Device Management для iOS дає можливість корпоративним користувачам повною мірою працювати в тренді BYOD, дозволяючи співробітникам використовувати персональні мобільні пристрої на роботі, не знижуючи при цьому рівень ІТ-безпеки. Адміністратори тепер отримали можливість налаштовувати параметри безпеки пристроїв iOS, так само як і інших пристроїв в корпоративній мережі.

«Легкість налаштування ESET Mobile Device Management для iOS дозволяє адміністраторам віддалено управляти, змінювати конфігурації, блокувати і навіть видаляти дані з пристроїв iOS, — розповідає Дмитро Федоренко, провідний менеджер відділу продажів ESET в Україні. — Реалізація даної можливості в інструмент віддаленого управління зробило ESET Remote Administrator єдиної панеллю для всебічного контролю рівня безпеки корпоративної мережі».

Також нова версія ESET Remote Administrator повністю підтримує новий продукт ESET Virtualization Security, який забезпечує безагентний захист для VMware vShield. Для управління та впровадження даного рішення в корпоративну мережу необхідно лише встановити додаток ESET Virtualization Security Appliance, який постачається без графічного інтерфейсу користувача, у віртуальне середовище VMware та з'єднати його з ESET Remote Administrator. Після цього адміністратори отримають можливість віддалено налаштовувати рішення та виконувати необхідні завдання на віртуальних машинах, захист для яких надається в безагентній формі.

Крім перерахованих вище новинок, тепер в ESET Remote Administrator інтегрований ESET SysInspector®. Завдяки цьому системні адміністратори зможуть відстежувати випадки порушення безпеки та системні зміни для кожної робочої станції, використовуючи знімки ESET SysInspector.

Таким чином, оновлений інструмент ESET Remote Administrator представляє собою незалежну консоль для здійснення віддаленого управління, яка дозволяє мінімізувати час бездіяльності системи, дозволяючи виконувати дії автоматично на основі динамічних груп.