Gartner відзначив стрімке зростання ESET на ринку програмних рішень з безпеки

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — увійшла до п'ятірки компаній, які найбільше розвиваються на світовому ринку програмних рішень для забезпечення інформаційної безпеки, за підсумками 2014 року. Більш того, як зазначає аналітичне агентство Gartner, ESET збільшує свою частку набагато стрімкіше, ніж зростає безпосередньо сам ринок.

Так, за минулий рік ринок безпеки виріс на 5.3% та досяг 21.4 млрд доларів, згідно звіту «Market Share: Security Software, Worldwide, 2014». При цьому використовувалися нові технологи та програми, спеціально адаптовані для роботи в корпоративних середовищах, що стало причиною появи значної кількості уразливостей, які неодноразово ставали мішенями кіберзлочинців. Як наслідок, витрати на забезпечення інформаційної безпеки в усьому світі у 2014 році досягли 71.1 млрд доларів, що на 7.9% більше показників 2013 року, а сегмент ринку рішень для запобігання втрати інформації виріс на рекордні 18.9%. Більш того, згідно з прогнозами Gartner, у 2015 році витрати на забезпечення інформаційної безпеки збільшаться ще на 8.2% і досягнуть 76.9 млрд доларів.

У то ж час, згідно звіту «Market Share: All Software Markets, Worldwide, 2014», у минулому році зростання ESET досяло рекордного показника — 8.0% у сегментах програмних рішень безпеки для домашніх користувачів та захисту корпоративних робочих станцій. Таким чином, якщо в 2012 році частка ESET на даних ринках становила 4.0%, то в 2014 році вона зросла до 5.1%.

«Потрапити до п'ятірки кращих вендорів за часткою ринку в сегментах програмних рішень безпеки для домашніх користувачів та захисту корпоративних робочих станцій було для нас пріоритетною метою в 2014 році, і ми дуже пишаємося, що змогли її досягти, — розповідає Ігнасіо Сбампато, керівник відділу продажів та маркетингу компанії ESET. — Більше того, досягнутий результат ще раз підтверджує той факт, що все більше домашніх і корпоративних користувачів у всьому світі довіряють захист своїх пристроїв та конфіденційної інформації рішенням ESET».

Таким чином, досягнуте у 2014 році зростання 7.2% у сегменті програмних рішень безпеки для домашніх користувачів і 8.6% у сегменті захисту корпоративних робочих станцій забезпечило ESET впевнену позицію в п'ятірці компаній, які найбільше розвиваються у сфері безпеки.

Варто відзначити, що в 2014 році рішення ESET забезпечили проактивний захист понад 100 мільйонам користувачів у всьому світі. Для ще більш якісного та надійного захисту від нових видів кіберзагроз у продуктах ESET для домашніх користувачів були реалізовані нові функції захисту від ботнетів та експлойтів, а також оновлено технологію надання безпеки мобільних пристроїв.

У 2015 році ESET представила нове покоління рішень для інформаційної безпеки корпоративних користувачів, яке забезпечує максимальний захист при мінімальному впливі на роботу системи. У нових версіях рішень для бізнесу були реалізовані функції захисту від фішингу, ботнетів, експлойтів, а також можливість віддаленого управління за допомогою повністю оновленого інструменту ESET Remote Administrator.