Бета-версія нового покоління флагманських продуктів ESET доступна для тестування користувачам

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — оголошує про початок бета-тестування нового покоління флагманських продуктів для домашніх користувачів — ESET Smart Security 9 та ESET NOD32 Antivirus 9. Таким чином, користувачі отримали можливість першими випробувати нову функцію Захисту онлайн-платежів та оновлений Захист від ботнетів, а також спробувати новий графічний інтерфейс.

«Продукти ESET для домашніх користувачів широко популярні завдяки забезпеченню багаторівневого захисту та високої швидкості роботи. Нова ж версія рішень надає більш розширений рівень захисту, забезпечуючи безпеку під час роботи з електронною поштою, в Інтернет-мережі, здійснення покупок онлайн, — розповідає Юлія Андрієнко, керівник відділу маркетингу ESET в Україні. — Більш того, крім розширеного функціоналу, дев'ята версія продуктів ESET володіє новим графічним інтерфейсом, який був спеціально створений на базі результатів опитування користувачів для простого та зручного налаштування програм».

Головною новинкою, реалізованої в комплексному рішенні ESET Smart Security 9, став Захист онлайн-платежів. Ця функція забезпечує безпечне середовище для здійснення транзакцій в Інтернет-мережі, автоматично визначаючи відвідування ресурсів онлайн-банкінгу та платіжних систем.

Також бета-версія дев'ятого покоління продуктів ESET володіє наступними новинками:

  • Перевірка репутацій — здійснює аналіз файлів та URL-адрес на підставі їх репутацій, а також може блокувати доступ до них.
  • Підтримка мережевих сигнатур (розширює функцію Захисту від ботнетів) — дозволяє швидко запобігти шкідливому ботнет трафіку на комп'ютері користувача.
  • Покращений процес оновлення — став більш гнучким та простим; нові функції тепер додаються автоматично, як тільки вони стають доступними.
  • Повна підтримка операційної системи Microsoft Windows 10.

Крім того, ESET Smart Security 9 включає в себе велику кількість оновлених функцій, таких як Антикрадій, Антифішинг, Персональний брандмауер та багато інших.

Приєднуйтесь до програми бета-тестування ESET та станьте одним з перших користувачів нового покоління флагманських продуктів ESET!