Нове покоління бізнес-рішень ESET доступно українським користувачам

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — оголошує про вихід нової продуктової лінійки, що включає в себе повністю оновлені флагманські продукти для захисту робочих станцій, мобільних пристроїв та серверів під управлінням різних операційних систем, а також оновлений інструмент віддаленого адміністрування та нові рішення для захисту корпоративних користувачів.

Модернізація продуктового портфеля проходила на основі опитування серед користувачів, системних адміністраторів та ІТ-експертів у всьому світі, що дозволило спеціалістам ESET розробити рішення, здатні не тільки забезпечити якісний та надійний захист корпоративної мережі, але і повністю відповідають усім сучасним вимогам і критеріям до продуктів ІТ-безпеки.

«Створення рішень з ІТ-безпеки високого класу не є новим для нас — вже більше двадцяти років ми розробляємо продукти, якы регулярно отримують визнання у всьому світі, — розповідає Річард Марко, виконавчий директор ESET. — Але сьогодні, в часи цифрової революції, ми хочемо повернутися до основ і в першу чергу прагнемо зрозуміти, що потрібно нашим користувачам для успішного розвитку їх бізнесу. Як показало наше дослідження, сучасним споживачам потрібен продукт безпеки, що поєднує в собі зручність у використанні, високу продуктивність і здатність швидкого переналаштування. Збалансування даних якостей і стало основним принципом розробки наших нових рішень».

Нові версії продуктів ESET традиційно забезпечують всебічний проактивний захист при мінімальному споживанні системних ресурсів, а також володіють новими функціями, такими як Захист від ботнетів, Захист від експлойтів, Антифішинг, Антикрадій та багатьма іншими. Крім цього, в оновлених рішеннях реалізований новий графічний інтерфейс користувача, який значно спрощує виконання завдань моніторингу, налаштування та контролю мережевої активності, що дозволяє забезпечити своєчасний захист від небажаних і шкідливих дій.

Основною перевагою оновленої продуктової лінійки стала нова версія інструменту віддаленого управління — ESET Remote Administrator 6. Дана консоль була повністю перебудована для підвищення зручності використання та рівня безпеки, а також зниження загальної вартості впровадження та управління. Оновлений інструмент володіє вбудованою системою управління завданнями, щоб звести до мінімуму час простою, а також дозволяє виконувати дії автоматично на основі динамічних груп.

Новинками продуктової лінійки ESET стали нові пакети рішень, що поєднують в собі продукти для захисту робочих станцій, мобільних пристроїв та серверів під управлінням різних операційних систем. Дані рішення дозволяють забезпечити комплексний захист корпоративної мережі як малих, так і великих підприємств, а також оптимізувати витрати на рішення безпеки.

«З кожним роком збитки, завдані підприємствам внаслідок вчинення різних кібератак, досягають все більших розмірів і можуть становити десятки мільйонів доларів. При цьому відновлення даних після здійснення злому та забезпечення інформаційної безпеки представляють одні з найбільш великих статей витрат будь-якої компанії, — розповідає Олексій Герасимчук, виконавчий директор ESET в Україні. — У зв'язку з цим компанія ESET традиційно йде назустріч своїм користувачам, пропонуючи оптимальні рішення для якісного захисту корпоративної мережі будь-якого типу».

Більш детальна інформація про нові продукти ESET доступна на сторінках офіційного українського сайту:

Оновлені флагманські продукти

Нові пакети рішень