ESET удостоєний найвищої оцінки від Virus Bulletin

Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — повідомляє , що продукт ESET NOD32 Antivirus 6 показав найкращий результат у тестуванні Virus Bulletin та був заслужено удостоєний 81-ї нагороди «VB100». В останньому дослідженні, проведеному авторитетною британською лабораторією на ОС Windows 7 Pro OS, продукт ESET отримав найвищі оцінки у всіх категоріях.

За підсумками серпневого порівняльного тестування, спеціалісти Virus Bulletin назвали ESET «постачальником з бездоганною репутацією», а в продукті ESET NOD32 Antivirus 6 відзначили «простоту в інсталяції, дуже швидке оновлення, відмінний дизайн в поєднанні з можливістю точного налаштування». У звіті дослідження говориться: «ESET додала ще одну нагороду VB100 до свого списку отриманих поспіль нагород за останні 10 років». Завдяки унікальній технології NOD32 продукти ESET отримали найбільшу кількість нагород VB100 у порівнянні з антивірусними рішеннями інших виробників.

Також відзначимо, що в жовтні дослідники ESET стали учасниками конференції «Virus Bulletin 2013», яка проходила в Берліні. У ході заходу представники ESET представили доповіді, в яких розповіли історію розвитку сучасних загроз, представили свою концепцію безпеки інформації, рішення Real Time Threat List (RTTL), підсумки досліджень широко поширеної шкідливої програми ACAD/Medre, а також тенденції розвитку та методи попередження зараження загрозами під ОС Mac.