ESET відкриває представництво в Австралії

Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — повідомляє про відкриття нового офісу в Австралії, що дозволить посилити захист користувачів даного регіону, зокрема малого та середнього бізнесу.

За даними, отриманими за допомогою системи завчасного попередження ESET LiveGrid®, з січня по серпень 2013 року було відзначено значне підвищення активності шкідливих програм у даному регіоні. При цьому основну кількість атак було здійснено за допомогою різних видів троянських програм , жертвами яких стали австралійські малі та середні підприємства, державні установи та інші організації. Крім цього, ще однією мішенню кіберзлочинців стала широко популярна соціальна мережа LinkedIn, що використовується як шукачами робочих місць, так і різними компаніями для пошуку нових співробітників.

У зв'язку з цим вкрай важливим є забезпечення надійного та якісного захисту користувачам в Австралії. Тому керівництво компанії ESET прийняло рішення відкрити офіс у даному регіоні, основним завданням якого буде робота з обізнаності користувачів про Інтернет-загрози, підвищення освіти суспільства в питаннях інформаційної безпеки, забезпечення інформаційної безпеки підприємств, а також реалізація та допомогуа при впровадженні продуктів ESET. Таким чином, відкриття нового представництва ESET є не тільки розвитком партнерської мережі ESET, а й ще одним кроком вперед у протистоянні різним видам кіберзагроз.