ESET представляє нову версію продукту ESET Mobile Security для Android

Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — оголошує про вихід нової версії продукту ESET® Mobile Security для Android. У новому поколінні рішення реалізовано більш ефективне сканування, антифішинг модуль і повністю оновлений інтерфейс користувача. ESET Mobile Security для Android забезпечує надійний захист смартфонів і планшетів на базі Android від різних видів загроз, дозволяючи користувачам насолоджуватися усіма перевагами цифрового світу та залишатися при цьому у безпеці.

«Значне зростання кількості шкідливих програм для мобільних пристроїв, викликане високою популярністю ОС Android, збільшило ризик у сфері кібербезпеки, — розповідає Пало Лука, технічний директор ESET. — У зв'язку з цим ESET пропонує користувачам нову версію продукту для мобільних пристроїв, що володіє розширеними можливостями для захисту конфіденційних даних від різних видів загроз. Таким чином, оновлене рішення ESET Mobile Security для Android дозволяє користувачам насолоджуватися усіма перевагами мобільного Інтернету та завантажувати будь-які додатки, залишаючись при цьому у безпеці».

Основні функції та переваги ESET Mobile Security для Android:

  • Посилений антивірусний захист і покращений процес сканування — ESET Mobile Security є одним з небагатьох продуктів для захисту мобільної платформи Android, який за допомогою передових технологій здатний виявляти як відомі, так і невідомі види загроз, у тому числі недавно виявлені загрози, які використовують уразливість Android Master Key. Реалізована в новій версії продукту, можливість визначення глибини сканування (швидке/смарт/глибоке), а також функції здійснення запланованої та фонової перевірки забезпечують ще більш якісне виявлення та високу продуктивність.
  • Новий інтерфейс користувача — інтуїтивно зрозумілий та зручний інтерфейс, розроблений спеціально для роботи на планшетах як вертикальної, так і горизонтальної орієнтації.
  • Майстер запуску та Антикрадій модуля — забезпечує швидке та зручне налаштування параметрів.
  • Фільтрація дзвінків та SMS-повідомлень — блокує SMS-повідомлення та вхідні дзвінки у заданий час.
  • Аудит безпеки — здійснює моніторинг встановлених додатків, включаючи відстеження місця розташування, доступ до контактів і процеси покупки всередині додатків, щоб закрити можливі уразливості безпеки.
  • Оновлений модуль захисту від фішинг-атак і вбудовані функції USSD-контролю — захищає від фішингових та інших видів шкідливих атак, здійснюваних за допомогою шкідливих SMS-повідомлень, QR-кодів або URL-посилань.
  • Безкоштовні та преміум функції, доступні на Google Play — при завантаженні програми з офіційного ресурсу Android App Store користувачам безкоштовно доступні певні функції продукту ESET Mobile Security для Android протягом необмеженого періоду. Для повного та комплексного захисту від різних видів загроз користувачам необхідно оновити продукт до повної версії безпосередньо з програми ESET Mobile Security для Android.

«Однією з основних наших цілей під час виходу нової версії програми ESET Mobile Security для Android зробити захист більш простий у використанні та доступний для користувачів, — говорить Ігнасіо Сбампато, директор з продажу та маркетингу ESET. — При створенні нового інтерфейсу користувача та нового майстра інсталяції ми керувалися потребами мобільних користувачів у надійних і потужних продуктах безпеки, які були б простими в налаштуванні, не вимагали великої кількості взаємодій та мінімально споживали системні ресурси. Використовуючи нову версію ESET Mobile Security для Android, наші користувачі можуть сміливо насолоджуватися своїм мобільним дозвіллям, залишаючись при цьому в безпеці».

Продукт ESET Mobile Security для Android доступний для завантаження з офіційних ресурсів ESET та на Google Play. Зазначимо, що з 850 000 програм та ігор, мільйонами пісень і книг, а також тисячами фільмів Google Play® є найпопулярнішим у світі ресурсом мобільних додатків. За даними аналітичної компанії Gartner, частка ринку операційної системи Android у 2012 році становила понад 60 відсотків. Така популярність робить дану платформу все більш привабливою мішенню для кіберзлочинців. Крім того, згідно з недавнім дослідженням ESET, з 2011 по 2012 рік кількість мобільних загроз під Android збільшилася в 17 разів. Зазначимо, що продукт ESET Mobile Security для Android захистив своїх користувачів навіть від найбільш витончених шкідливих мобільних програм, у тому числі Android/TrojanSMS.Boxer.AA, виявленого у 2012 році.

Нова версія рішення ESET Mobile Security для Android призначена для забезпечення максимального захисту смартфонів і планшетів навіть у найменш безпечному середовищі. З оновленим захистом від ESET користувачі можуть сміливо використовувати всі переваги мобільного Інтернету — підключатися до громадських Wi-Fi мереж, відвідувати невідомі веб-сайти, відкривати підозрілі електронні листи або миттєві повідомлення при завантаженні додатків з різних джерел, контролюючи їх доступ.

Відзначимо, що в останньому дослідженні антивірусних продуктів для Android, яке проводилося провідною незалежною міжнародною аналітичною компанією AV-Test, рішення ESET Mobile Security для Android показало відмінний результат, виявивши 99,7 % шкідливих програм, та отримав найвищі оцінки за зручність у використанні.

Користувачам доступні безкоштовні, а також преміум функції продукту ESET Mobile Security для Android за посиланнями:

http://eset.ua/ua/products/for_home/ems_home