Продукти ESET удостоєні рекордної 78-ї нагороди «VB100»

Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — повідомляє про те, що бізнес-рішення ESET отримали 78-му нагороду від незалежної тестової лабораторії Virus Bulletin. Продукти ESET традиційно показали високі результати під час сканування «за доступом» та «за вимогою», а також виявили всі «дикі» віруси при мінімальній кількості помилкових спрацювань.

За словами експертів Virus Bulletin, завдяки компактному RPM інсталятору розміром 60 Mб продукти ESET швидко та легко пройшли дане тестування. «Оновлення проходили дуже швидко та займали в середньому близько двох хвилин. У нас не виникло ніяких зауважень до основних налаштувань. Таким чином, легендарні антивірусні програми ESET продовжують залишатися рекордсменами за кількістю отриманих нагород «VB100», що говорить про незмінну якість продуктів», — йдеться у звіті Virus Bulletin.

Ще одним досягненням останнім часом стала нагорода від авторитетної лабораторії AV-Test, яка була отримана продуктом ESET Mobile Security для Android. Завдяки високій якості виявлення при мінімальній кількості помилкових спрацювань рішення ESET змогло обійти 22 продукти інших відомих вендорів та отримати загальну оцінку 95 %.