Підсумки акції «Хто куди, а ми в гори з ESET»

На початку 2013 року компанія «ІСЕТ-Україна» підвела підсумки щорічної акції «Хто куди, а ми в гори з ESET». Ця акція проводилася для партнерів компанії всіх статусів — сертифікованих партнерів, партнерів та реселерів. Головним призом для переможців стала поїздка на батьківщину антивірусних програм ESET — Словаччину.

«Минулий рік був успішним для нас і в питаннях продажу продуктів ESET, і в питаннях співпраці з нашими партнерами, — говорить Олексій Герасимчук, виконавчий директор компанії «ІСЕТ-Україна». — Наша компанія в черговий раз підтвердила свої лідерські позиції на українському ринку антивірусних програм. Успіх продуктів ESET багато в чому обумовлений спільними успіхами — наших і, звичайно ж, наших партнерів, в подяку яким кращі з них отримали цю нагороду».

Представники компаній-переможців провели 6 днів на гірськолижному курорті Ясна — відомому курорті Низьких Татр. На загальну думку, саме Ясна є кращим гірськолижним центром у всій Східній Європі і саме він забезпечив відпочиваючим кращі снігові умови для захоплюючого катання на лижах.