Бізнес-рішення ESET отримали нагороду «VBSpam+» та сертифікат «ICSA Labs»

Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — повідомляє, що рішення ESET Endpoint Security отримало визнання та сертифікат лабораторіі ICSA Labs, а продукт ESET Mail Security для Microsoft Exchange Server показав відмінний результат у виявленні спаму, завдяки чому був удостоєний нагороди «VBSpam+».

Award VBSpam+

Одним з останніх досягнень ESET стало визнання від спеціалістів незалежної тестової лабораторії Virus Bulletin. Завдяки високому рівню виявлення спаму (99,83 %) та мінімальній кількості помилкових спрацювань продукт ESET Mail Security для Microsoft Exchange Server був визнаний одним з кращих рішень. «Під час останнього тестування продукт ESET показав ще більш високий рівень виявлення спаму — пропущено лише 1 з 575 небажаних повідомлень, при цьому жоден легітимнй електронний лист не був заблокований», — говориться у звіті Virus Bulletin, що ще раз підтверджує надійність та ефективність антиспам захисту рішення ESET Mail Security.

ICSA Labs

Крім цього, після ретельного тестування на платформах Windows 7 та Windows 8 продукт ESET Endpoint Security отримав визнання та сертифікат від спеціалістів лабораторії ICSA Labs. Більш того, поряд з даним рішенням сертифікацію ICSA Labs успішно пройшла Бізнес-версія продукту ESET для захисту Mac OS X.

Отримані нагороди та визнання спеціалістів незалежних тестових лабораторій вкотре доводять високий рівень технологій та лідируючі позиції продуктів ESET на ринку програмного забезпечення.

Захистіть дітей онлайн зі знижкою 20%!

Тільки до 21 червня!

Дізнатися більше