Експерти ESET визнані кращими доповідачами на міжнародній конференції AVAR

Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — успішно виступила на щорічній міжнародній конференції AVAR, одного з наймасштабніших заходів у сфері інформаційних технологій та захисту від шкідливих програм в Азії і Тихоокеанському регіоні. Будучи постійним учасником, компанія ESET представила три доповіді, одна з яких була названа кращою за підсумками AVAR-2012. Більш того, в рамках конференції глава департаменту досліджень і розробки ESET був удостоєний звання «Дослідник року» за версією WildList International.

Заснована у 1998 році, асоціація AVAR є незалежною та неприбутковою організацією, діяльність якої спрямована на запобігання поширення шкідливих програм. Щороку компанія збирає провідних світових експертів, які діляться знаннями та навичками для боротьби з різними комп'ютерними загрозами. На цей раз захід пройшов у Гуанчжоу (Китай).

Російські експерти Олександр Матросов та Євген Родіонов виступили з презентацією «Аналіз та дослідження ботнету Festi», яка була визнана кращою доповіддю AVAR-2012.

«Премія «Кращий доповідач» присуджується спільно делегатами конференції, і нам довелося вибирати з величезного числа дійсно дуже гідних виступів. Я б хотів привітати спеціалістів ESET з перемогою і подякувати їм за відмінну презентацію», — коментує Алан Дайер, голова конференції AVAR.

Крім цього, у рамках заходу Журай Малчо, глава департаменту досліджень і розробки ESET отримав звання «Дослідник року» від WildList International. Дана організації надає точну, своєчасну та повну інформацію про «дикі» комп'ютерні загрози як користувачам, так і виробникам антивірусних програм. Список «WildList» формується 55 кваліфікованими спеціалістами активістами, які збирають «дикі» загрози з усього світу, і надається організацією безкоштовно. Бездоганне виявлення шкідливих програм з даного списку є однією з обов'язкових вимог для успішного проходження сертифікації ICSA та Virus Bulletin. Відзначимо, що рішення ESET удостоєні рекордної кількості нагород VB100, що вкотре говорить про високу якість продуктів і плідну роботу всієї команди спеціалістів ESET.

«Отримані нашими експертами нагороди є ще одним підтвердженням високої якості роботи дослідницького підрозділу компанії ESET. Ми пишаємося тим, що працюємо в такій видатній команді і з такими талановитими спеціаілстами», — говорить Павло Лука, технічний директор ESET.