ESET Smart Security 6 та ESET NOD32 Antivirus 6 офіційно представлені в Україні

27 листопада 2012 була офіційно представлена шоста версія продуктів ESET для домашніх користувачів — ESET Smart Security 6 та ESET NOD32 Antivirus 6. Презентацію відвідали представники провідних українських ІТ-видань та великих роздрібних мереж.

«Сьогодні нам вдвічі приємно представити українським користувачам шосту версію флагманських продуктів ESET, — розповідає Олексій Герасимчук, виконавчий директор ESET в Україні. — По-перше, рішення ESET Smart Security 6 та ESET NOD32 Antivirus 6 володіють новими функціями та перевагами для забезпечення ще більш якісного та ефективного захисту комп'ютерів наших користувачів. А по-друге, Україна стала однією з перших країн, користувачі яких отримали можливість використовувати нове покоління продуктів ESET і тим самим забезпечити максимальний захист своїх пристроїв. Раніше продукти ESET Smart Security 6 та ESET NOD32 Antivirus 6 були офіційно представлені лише у Словаччині та Чехії».

Нове покоління продуктів ESET побудовано на основі прогресивної технології та володіє новими можливостями, які були розглянуті в рамках презентації. Особливу увагу було приділено унікальної функції Антикрадій, реалізованої у продукті ESET Smart Security 6. Ця функція дозволяє користувачам підвищити шанси повернути загублений або вкрадений ноутбук.

«Функція Антикрадій автоматично визначає місцезнаходження вкраденого комп'ютера та відображає його положення на карті за умови, що ноутбук підключений до мережі Інтернет. Вся отримана інформація доступна користувачеві на веб-порталі my.eset.com, — розповідає В'ячеслав Зарицький, провідний технічний спеціаліст ESET в Україні. — Користувач може непомітно стежити за діями зловмисників за допомогою вбудованої веб-камери, збирати скріншоти з монітора вкраденого ноутбука і зберігати фотографії та скріншоти. Більш того, можливість створення фантомного облікового запису допомагає захистити файли з домашньої папки облікового запису в операційній системі Windows. Також функція Антикрадій дозволяє користувачеві відправляти односторонні повідомлення на вкрадений ноутбук, підвищуючи тим самим шанс повернути втрачений пристрій».

Відзначимо, що продукт ESET NOD32 Antivirus 6 є потужною та швидкою антивірусною програмою. Використання класичних методів захисту в комбінації з хмарним сервісом перевірки репутацій файлів при мінімальному споживанні системних ресурсів робить даний продукт кращим рішенням для забезпечення безпеки домашніх користувачів. У той же час рішення ESET Smart Security 6 володіє такими додатковими функціями як Антикрадій, Персональний брандмауер, Батьківський контроль, Антиспам та Захист від фішинг-атак і забезпечує комплексний захист комп'ютера від різних видів загроз. Більш детальна інформація про продукти ESET NOD32 Antivirus 6 та ESET Smart Security 6 доступна на українському офіційному сайті ESET (eset.ua). Шосте покоління продуктів ESET доступне для завантаження користувачам на чотирьох мовах, у тому числі українською та російською.

Презентація супроводжувалася безліччю питань, що вкотре підтвердило інтерес до продуктів ESET. Після закінчення заходу всі учасники отримали у подарунок комплексне рішення нового покоління — ESET Smart Security 6 — і тим самим стали першими володарями коробкової версії продукту.

style