ESET збільшує свою частку ринку

Компанія ESET — лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — зайняла топову позицію у списку компаній, які мали найбільший розвиток у 2011 році у сфері безпеки. За результатами річного звіту «Market Share: Security Software, Worldwide, 2011» аналітичного агентства Gartner, компанія ESET збільшила свою частку на ринку ІТ-безпеки на 30,10 % і зайняла перший рядок у світовому рейтингу.

Згідно звіту Gartner, за минулий рік ринок інформаційної безпеки зріс на 7,5 %, що говорить про стабільність і стійкість ІТ-сфери, не дивлячись на кризовий час та обмеження бюджетів.

«Друге поспіль визнання компанії Gartner підтверджує першість ESET на ринку безпеки, — говорить Ігнасіо Сбампато, керівник відділу продажів та маркетингу компанії ESET. — Протягом довгого періоду часу основною метою роботи команди дослідників та розробників ESET виступає забезпечення надійного захисту користувачів у всьому світі, і дане визнання є найкращою винагородою для нас».

Протягом 2011 року одним з основних напрямків роботи компанії ESET було тісне співробітництво з дистриб'юторами з усього світу, що в свою чергу забезпечило значний розвиток та відкриття нових каналів збуту. Як наслідок, домашнім та корпоративним користувачам стали доступними більш зручні способи придбання продуктів ESET.

Зазначимо, що завдяки високій якості виявлення різних видів загроз рішення ESET вже давно визнані у всьому світі. За допомогою унікальної технології ThreatSense продукти ESET забезпечують надійний захист у режимі реального часу від вірусів, шпигунських програм і багатьох інших видів загроз, споживаючи при цьому мінімальну кількість системних ресурсів. Починаючи з 2011 року, подальшим розвитком передових технологій виявлення продуктів ESET стала ESET Live Grid, яка розширює функціонал звичайного сервісу оповіщення та збору даних до рівня хмарного сервісу репутації процесів. Крім цього, у 2011 році не тільки значна кількість користувачів віддала перевагу рішенням ESET, про що свідчить зростання частки ESET на ринку, а й багато тестових лабораторій та авторитетних видань визнали кращими такі антивірусні продукти як ESET NOD32 Antivirus, ESET Smart Security та ESET Cybersecurity для Mac, а також ESET Mobile Security (для Windows Mobile, Symbian та Android платформ).