Компания ESET приступила к тестированию ESET NOD32 Antivirus для ОС Mac OS X и Linux

Компанія ESET повідомляє про вихід бета-версії ESET NOD32 Antivirus для ОС Mac OS X та Linux. Останнім часом можна спостерігати підвищену активність кіберзлочинців, направлену на ОС Mac OS X та Linux, тому спеціалісти ESET розробили надійний захист для користувачів цих операційних систем.

Необхідність в розробленні програмних рішень для ОС Mac OS X и Linux полягає в тому, що комп'ютери, які використовують ці операційні системи можуть слугувати джерелом заражень ПК під керуванням Microsoft Windows.

Поява нових видів загроз поставила під сумнів захищеність операційної системи для Apple, яка раніше вважалась не уразливою. Часи, коли дана платформа залишалась непоміченою авторами шкідливих програм минули. «Зі зростаючою популярністю до ОС Mac OS X, кіберзлочинці почали створювати більше шкідливого ПЗ для цієї платформи, тому варто очікувати збільшення кількості атак. Щоб запобігти зараження ПК, користувачі мають бути обережними при використанні невідомого програмного забезпечення. Це є єдиним надійним методом захисту ПК», - зазначив Журай Малчо, керівник лабораторії ESET.


Основні особливості ESET NOD32 Antivirus для ОС Mac OS X та Linux:

  • Автоматичне виявлення та видалення - кросс-платформенного та розробленого під ОС Microsoft Windows та Mac OS X шкідливого ПЗ.
  • Розширенні опції сканування - дозволяють користувачу виконати більш ретельне налаштування ядра продукту, з можливістю зазначення обмежень на розмір файлу, що перевіряється, часу сканування та глибини вкладених архівів.
  • Автоматичне сканування змінних носіїв.
  • Резидентний модель захисту - всі дії, що виконуються над файлами, а саме копіювання, змінення, переміщення, запуск, контролюються в фоновому режимі. Приділяючи особливу увагу файлам, що потрапляють з Інтернету - вкладення електронної пошти та завантаженні файли.
  • Зрозуміла статистична інформація - користувач має можливість переглядати поточну інформацію щодо стану комп'ютеру, детального журналу сканування та звітів роботи в режимі реального часу.
  • Інтуїтивний зручний графічний інтерфейс.
  • Регулярне оновлення баз вірусних сигнатур.

Як і всі продукти ESET, нове програмне ПЗ розроблено на основі високопродуктивної технології ThreatSense®. Дана технологія використовує передові евристичні методи виявлення загроз. За рахунок чого, ESET NOD32 Antivirus здатен проактивно виявляти всі види загроз, в тому числі і ті, що не потрапили до бази вірусних сигнатур.


Завантажити бета-версію ESET NOD32 Antivirus для ОС Mac OS X

Завантажити бета-версію ESET NOD32 Antivirus для ОС Linux