Доступна бета-версія ESET Smart Security 4.2 з оновленим персональним брандмауером та антиспамом

Компанія ESET повідомляє про вихід бета-версій продуктів ESET Smart Security 4.2 та ESET NOD32 Antivirus 4.2. Функціональні можливості модулів програмних продуктів розширено та оновлено для надання високого рівня захисту.

Серед оновлень, реалізованих у новій версії ESET Smart Securit, в першу чергу варто зазначити повну підтримку Windows Automated Installation Kit 2.0 под Windows 7, що дозволяє створювати Rescue CD в даній операційній системі. Також була додана підтримка 3 версії поштового клієнту Mozilla Thunderbird. Крім того, до антиспам-модулю додані оновлення та зміни, які розширюють його функціонал.

Одна з основних нових функцій ESET Smart Security 4.2 - це автоматичне визначення довірчих зон. Визначення зони виконується за допомогою порівняння налаштувань мережі, які користувач має можливість ввести самостійно у відповідному розділі меню налаштувань. Ще одна корисна особливість у версії продукту 4.2 - це використання профілів користувача в налаштуваннях брандмауера. Тепер користувачі мають можливість створювати власні налаштування та зберігати їх у профілі для більш гнучкого керування брандмауером, що дозволяє користувачу при необхідності застосовувати заздалегідь визначенні налаштування.

Крім того, компанія ESET удосконалила перевірку шифрованих з'єднань та додала підтримку для Windows NT 4.0 SP6 (тільки для ESET NOD Antivirus 4).

Як і попередні версії, ESET Smart Security 4.2 і ESET NOD32 Antivirus 4.2 побудовані на основі високопродуктивної технології Threatsense. Дана технологія використовує передові евристичні методи виявлення загроз. За рахунок цього програмний продукт проактивно виявляє шкідливі програмі, які ще не потрапили до баз вірусних сигнатур. Всупереч традиційним методам, рішення ESET використовують захищене середовище для аналізу виконавчого коду в режимі реального часу, що дозволяє виявляти навіть ретельно приховані загрози.

Нагадуємо, що бета-версія не є кінцевим варіантом продуктів, тому не містить всіх функцій та можливостей, які будуть реалізовані в фінальному релізі. Рекомендуємо не встановлювати бета-версії продуктів на максимально навантаженні комп'ютери.